Laisvalaikis

,,Wargaming Forge“ toliau mokys lietuvius kurti kompiuterinius žaidimus

„Wargaming Forge“ jaunųjų talentų ugdymo programa 2023 metus pradeda pristatydama naujus kursus, kurie padės gilintis į naujas žaidimų industrijos sritis. Geriausi studentai turės progą atlikti praktiką „Wargaming“ studijoje Vilniuje. Aplikuoti galite dabar.

2022-aisiais startavę kursai sulaukė didžiulio susidomėjimo, todėl „Wargaming Forge“ nusprendė pasiūlyti dvi naujienas: programavimo ir „ Game LiveOps“ kursus. Nuotolinės programos metu jaunieji kūrėjai mokysis iš profesionalų ir įgys žinių, kurios padės susirasti svajonių darbą žaidimų industrijoje.

„Tai unikalus reiškinys Lietuvos žaidimų industrijoje. Visi norintys dirbti žaidimų srityje dabar turės progą semtis žinių ir patirties iš žaidimų profesionalų, – sako „Wargaming Forge“ programų vadovė Vitalija Radzevičiūtė-Cibulskė. – 2022 metai buvo itin svarbūs, nes Lietuvoje paleidome „Wargaming Forge“ programą ir labai džiaugiamės augančiu populiarumu, kuris pasireiškia augančiu kursų, disciplinų ir aplikuojančiųjų skaičiumi, o taip pat ir alumnais bei praktikantais, kurių tikimės padaugės 2023-aisiais”.

„Wargaming Forge“ kursus veda profesionalai, kurie ne tik perduoda patirtį, tačiau ir tampa mentoriais bei būsimais kolegomis. Kursų dalyviai gaus tik pačias naujausias ir industrijai aktualiausias žinias. Kiekvienas kursus baigęs ir projektus įvykdęs studentas gaus sertifikatą, kuriuo galės papildyti savo CV, o ryškiausi kursų dalyviai bus pakviesti atlikti praktiką „Wargaming“ žaidimų studijoje. 

„Game LiveOps“ paskaitos prieinamos visiems ir truks 2 mėnesius, tačiau į 3 mėnesių programavimo kursą predentuoti galės tik bazinių programavimo žinių turintys studentai.

Svarbiausia „Wargaming Forge“ kursų esmė – nuolatinis mentorių palaikymas ir skatinimas tobulėti, kurį 2022 kursų dalyviai iki šiol atsimena.

„Aš praėjusiais metais baigiau „Wargaming Forge“ nuotolinių kursų programą ir džiaugiuosi, kad įsisukau į žaidimų industriją. Jeigu ne kursai – tikrai nebūčiau čia, – prisimena QA kurso studentė Jelizaveta Kudritskaja, dabar dirbanti  „Wargaming“ Vilniuje. –  Šie kursai suteikia tik pačias svarbiausias žinias, todėl kelias į žaidimų pasaulį tampa gerokai paprastesnis.”

“Wargaming Forge” programos autoriai 2022 metais intensyviai darbavosi prie programos turinio, dalyvavo karjeros mugėse, paskaitose, universitetuose ir mokslo įstaigose tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse. Tikimasi, kad užmegzti akademiniai ir verslo ryšiai padės plėtoti šią iniciatyvą ir toliau auginti naująją žaidimų kūrėjų kartą.

Assets:

Software Engineering  https://youtu.be/0dr-3mjkyq8

Live Operations https://youtu.be/LLkxE9J3uGM

Graphics -> https://corpwargaming-my.sharepoint.com/personal/k_rawinski_wargaming_net/_layouts/15/onedrive.aspx?id=%2Fpersonal%2Fk%5Frawinski%5Fwargaming%5Fnet%2FDocuments%2FExternal%2FMedia%2FWargaming%20Forge&ct=1674225376301&or=Teams%2DHL&ga=1

 Apie „Wargaming“

„Wargaming“ – tarptautinį pripažinimą pelniusi žaidimų studija, kurios centrinė būstinė yra Nikosijoje, Kipre. Per 25-erius veiklos metus įmonė tapo viena industrijos lyderių ir atvėrė biurus 16-oje miestų, įskaitant Belgradą, Čikagą, Prahą, Šanchajų, Tokiją ir Vilnių. „Wargaming“ kurtais produktais mėgaujasi milijonai įvairių kompiuterinių platformų žaidėjų visame pasaulyje, o daugiausiai pasisekimo sulaukė žaidimai „World of Tanks“, „World of Warships“, „World of Tanks Blitz“.

 Apie „Wargaming Forge“

„Wargaming Forge“ siūlo specializuotus kursus, kurie atveria kelius į kompiuterinių žaidimų pasaulį. Čia programų dalyviai ne tik įgyja praktinių žinių, kurias suteikia žaidimų profesionalai, tačiau ir žengia pirmą realų žingsnį įsidarbinant vienoje perspektyviausių kūrybinių industrijų. Kursai šiuo metu vyksta Vilniuje, Prahoje, Belgrade ir Nikosijoje, o ateityje ketiname plėstis ir į kitus miestus. Talentingiausi studentai gauna galimybę praktikuotis vienoje industrijos lyderių –   „Wargaming“ studijoje, kurioje 90% praktikantų paprastai tęsia karjerą „Wargaming“.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą