Laisvalaikis

Vyriški pomėgiai per istoriją

Pomėgiai gali suteikti džiaugsmo (ir skausmo), ugdyti kūrybiškumą, lavinti protą, mokyti vertingų gyvenimo įgūdžių ir padėti susipažinti su žmonėmis, kurių kitu atveju niekada nebūtumėte sutikę. Svarbiausia, kad pomėgiai suteikia vyrams medžiagos ir patirties, kurią jie gali parodyti pasauliui. Pakeliausime šiandien po istorija. Štai keletas pomėgių, apie kuriuos vertėtų pagalvoti kiekvienam vyrui. Visi aistringi pomėgiai yra vyriški.

1.       Šachmatų žaidėjas

Vyrai jau tūkstančius metų žaidžia šachmatais, kad lavintų savo koncentracijos, kritinio mąstymo, abstraktaus mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius.

2.       Odos apdirbimas

Kas gali būti geriau, jei norite išmokti meistriško hobio ir tuo pačiu metu užmegzti ryšį su savo vidiniu kaubojumi? Piniginės, diržai, balnai ir ginklų dėklai – tai tik keli dalykai, kuriuos galite pasigaminti.

3.       Piešimas / tapyba

Norite tikėkite, norite ne, bet Vinstonas Čerčilis buvo aistringas tapytojas. Jis suprato, kaip svarbu turėti kūrybos šaltinį. Norėdamas padėti sau nuo depresijos, jis piešdavo savo vidaus studijoje arba sode, rūkydamas cigarą.

4.       Medžio apdirbimas

Mažai kas yra vyriškiau už medžio apdirbimą. Tai sujungia vyriškumą dirbant rankomis ir gebėjimą pagaminti galutinį produktą, kuris gali būti laikomas ir funkcionaliu, ir menišku. Argi tai nevyriška, jei iš medžio galima padaryti kėdę?

5.       Sportiniai šokiai

Sakykite, ką norite, bet sportiniai šokiai yra linksmi, aktyvūs ir socialūs. Jis gali padėti pagerinti jūsų stovėseną ir laikyseną, jau nekalbant apie tai, kad jis gali padaryti stebuklus jūsų pasitikėjimui savimi. Kuri moteris nesižavėtų vyru, kuris moka šokti?

6.       Pramogų žaidimai internetu

Šie žaidimai yra puikus būdas bendrauti ir pagerinti rizikos ir naudos vertinimo įgūdžius bei išmokti skaityti kitų žmonių neverbalinę komunikaciją. Taigi kartą per savaitę suburkite vaikinus pramogų vakarui.

7.       Žvejyba

Tai ir sportas, ir puikus būdas pabūti lauke. Žvejojant reikia suprasti, koks yra jūsų grobis, kaip jį suvilioti ir privilioti. Tai apima ekologijos, fizikos ir gyvūnų psichologijos sąvokas. Be to, tai suteikia laiko tiesiog pabūti ramiai, o tai yra įgūdis, kurį daugelis vakariečių yra beveik praradę.

8.       Žuvininkystė

Akvariumo laikymas gali būti puikus naujas hobis. Žuvys yra mažiau reiklios nei katės ar šunys, o tai gali būti idealu, jei negalite daug laiko praleisti namuose. Be to, galite laisvai kurti akvariumo aplinką, žinoma, atsižvelgdami į norimų laikyti žuvų poreikius.

9.       Kolekcionavimas

Paimkime žmogaus polinkį į obsesija, sujunkime jį su primityviu medžioklės troškimu ir turėsime vyro meilę kolekcionuoti daiktus. Akmenys, monetos, komiksai, pašto ženklai, antikvariniai daiktai, japoniški trintukai – viskas gali būti kolekcijos dalis.

10.   Boulingas

Jei žaidžiate su puikiais komandos draugais, nesvarbu, ar neformaliai, ar lygoje, žaisti boulingą yra labai smagu. Kai atsipalaiduosite ir nustosite galvoti, kur buvo jūsų batai, suprasite, kad tai puikus meistriškumo žaidimas, turintis daug bendro su smiginiu ir šaudymu iš lanko. Tikslus jėgos panaudojimas ir gebėjimas įvertinti kamuoliuko kelią lemia jūsų sėkmę.

11.   Fotografija

Jei jums trūksta tapytojo gyslelės, bet norite pasirinkti kitą meno rūšį, išbandykite fotografiją. Turint šiuolaikines skaitmeninių fotoaparatų galimybes, fotografija kaip hobis yra kaip niekada populiari.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą