Technologijų naujienos

„Vinted“ ir jos platforma tėvams „Mūsų mažyliai“ jungiasi į vieną didelę naudotų mados prekių bendruomenę

Jungiasi dvi didžiausios „Vinted“ vystomos Lietuvos naudotų mados ir kitų prekių platformos – „Vinted.lt“ ir „Mūsų mažyliai“. Atnaujintos platformos dizainas ir naudojimo principai nesikeis, o abiejų bendruomenių nariai vienoje vietoje ras daugiau pasiūlymų ir turės galimybę greičiau parduoti savo drabužius bei kitas prekes platesnei auditorijai. Šiuo metu abi platformos vienija per pusę milijono narių Lietuvoje.

Didžiausia Europoje internetinė naudotų mados prekių prekybos platforma „Vinted“ paskelbė apie savo dviejų Lietuvos rinkai skirtų platformų susijungimą. Abiejų prekybos platformų nariai taps viena bendruomene. Taip „Vinted“ siekia nariams suteikti patobulintą vartotojo patirtį ir daugiau galimybių vienoje vietoje.

„Nuolat ieškome būdų pagerinti savo bendruomenės patirtį. „Mūsų mažyliai“ visada buvo „Vinted“ šeimos dalimi. Abi programėlės buvo vystomos „Vinted“ viduje nuo pat jų pirmųjų dienų, tad sprendimas sujungti abi platformas į vieną didelę bendruomenę buvo natūralus. Nuo šiol „Vinted“ nariai galės vienoje vietoje rasti drabužius ar kitus naudingus naudotus daiktus tiek sau, tiek šeimos nariams ir pasinaudoti neseniai atsiradusia galimybe įsigyti naudotų namų interjero detalių. Tai reiškia, kad „Vinted“ gerokai padidės siūlomų prekių kiekis, o pardavėjai turės galimybę savo dėvėtus daiktus parduoti kur kas greičiau“, – sako Mantas Mikuckas, „Vinted“ pirmasis investuotojas ir vykdomasis direktorius.

Nuo šiandien visi „Mūsų mažyliai“ ir „Vinted“ nariai bus kviečiami perkelti savo paskyras į atnaujintą „Vinted“ platformą. Susijungimo procesas vyks etapais, nariai iš vienos platformos į kitą bus perkeliami palaipsniui. Jiems reikės parsisiųsti naują programėlę, o skelbimai, atsiliepimai, sekėjai, profilio nuotrauka ir aprašymas bus perkelti automatiškai. Bendruomenės nariai taip pat galės pasirinktinai perkelti ir savo mokėjimo detales. 

Jei vartotojas turi paskyras abiejose platformose, jam bus pasiūlyta jas sujungti atnaujintoje „Vinted“ programėlėje bei toliau pirkti ir parduoti naudotas prekes visai šeimai vienoje vietoje.

Galės parduoti ir pirkti iš karto

Visų paskyros duomenų perkėlimas truks iki kelių minučių, o bendruomenės nariai pirkti ir parduoti prekes galės iš karto. Padidėjus prekių pasirinkimui ir įvairovei, nariai galės pasinaudoti filtrais ir pasirinkti labiausiai dominančias drabužių ar daiktų kategorijas.

Atnaujinta „Vinted“ programėlė veiks taip pat, kaip anksčiau, turės tokią pačią vartotojo sąsają – nariai tiesiog taps didesnės ir įvairesnės bendruomenės, perkančios ir parduodančios naudotas prekes, dalimi. Vykstant paskyrų perkėlimo etapui, ankstesnės platformų versijos kurį laiką dar bus prieinamos, kol visi duomenys bus perkelti – nariai galės užbaigti pradėtus pardavimus ir pirkimus, pokalbius su bendruomenės nariais ir klientų aptarnavimo specialistais.

„Žvelgiant iš techninės pusės, užsibrėžėme tikslą, kad nariams šis pokytis būtų kuo paprastesnis ir sklandesnis – anksčiau niekada nesame sujungę tokių dviejų didelių bendruomenių. Be abejonės, viso proceso metu turėjo būti užtikrintas duomenų privatumas, laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų. Šis dviejų platformų sujungimas leis mums išlikti spartesniems pristatant papildomas funkcijas arba atnaujinant programėlę, kad ji atitiktų mūsų bendruomenės poreikius ir lūkesčius“, – teigia M. Mikuckas.

Daugiau informacijos apie pokyčius ir naująją „Vinted“ programėlę galima rasti platformos pagalbos centre.

Pranešimą paskelbė: Martynas Pasiliauskas, Integrity PR

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą