Studijos - Karjera

VILNIUS TECH triukšmingai atšventė mokslo metų pradžią su „Beissoul & Einius“

Linksmos kalbos, juokas, šypsenos ir pakili šventinė nuotaika rugsėjo pirmąją užpildė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) kiemą. Čia pirmą kartą po ilgos pertraukos į gyvą susibūrimą susirinko universiteto bendruomenė. 

„Po vasaros atostogų ir atsipalaidavimo grįžtame į mokslus, darbus, užsiėmimus ir ritmą. Mūsų universiteto bendruomenei tai ypatinga proga pabūti kartu po ilgo laiko nesimatymo ir bendravimo tik nuotoliniu būdu“, – sako VILNIUS TECH komunikacijos vadovė Ilma Cikanaitė.

Ryte bendruomenė rinkosi į oficialią naujų mokslo metų pradžios ceremoniją, o šventinę dieną triukšmingai užbaigė grupės „Beissoul & Einius“ pasirodymas. Išskirtinio stiliaus atlikėjus apšildė VILNIUS TECH Kūrybinių industrijų fakulteto studentės Gabija Lukrecija Petrauskaitė, Gabija Aleknavičiūtė ir atlikėja „Gavrel“.

Šventinį vakarą užbaigė įspūdinga fejerverkų alternatyva – dronų šviesų šou, kurį atliko profesionalių dronų technologijų komanda „Light a Sky“ kartu su VILNIUS TECH Antano Gustaičio aviacijos instituto atstovais.

Dalinamės šventinėmis akimirkomis: https://we.tl/t-p9E7W4c80h

Pranešimą paskelbė: Agnė Augustinaitė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą