Studijos - Karjera

VILNIUS TECH komunikacijai vadovaus I. Dirmaitė

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) komunikacijai vadovaus Ieva Dirmaitė, anksčiau ėjusi Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus patarėjų grupės vadovės pareigas.

„Į naujus studijų metus žengiame stiprindami universiteto komandą. Tikiu, kad Ievos sukaupta patirtis tiek strateginės komunikacijos srityje, tiek turimi vadovavimo, vadybos ir komandos telkimo įgūdžiai padės jai ne tik sklandžiai įsilieti į VILNIUS TECH komandą, bet ir stiprins mūsų universiteto vardą bei pasirinkimą studentų tarpe“, – sako VILNIUS TECH rektorius prof. dr. Romualdas Kliukas.

„Naujam savo karjeros etapui norėjau įdomaus iššūkio, kad galėčiau ne tik dalintis savo patirtimi, bet ir kartu augti, įkvėpti pokyčius. Esu dėkinga už pasitikėjimą rektoriui Romualdui Kliukui. VILNIUS TECH kūrėjai, novatoriai, bendruomenė turi ne vieną sėkmės istoriją, kurias reikia papasakoti visuomenei“, – teigia naujoji VILNIUS TECH Viešosios komunikacijos direkcijos vadovė I. Dirmaitė.

I.Dirmaitė yra įgijusi bakalauro laipsnį Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete, kur studijavo žurnalistiką, taip pat įgijo politikos mokslų magistro laipsnį Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Taip pat stažavosi jungtinėje Bloomberg ir Harvardo universiteto programoje miestų lyderiams Niujorke.

Per savo karjerą I. Dirmaitė yra dirbusi ir privačiame, ir viešajame sektoriuje. Vilniaus miesto savivaldybėje ji dirbo beveik septynerius metus, iš jų paskutinius trejus metus vadovavo buvusio Vilniaus mero R. Šimašiaus patarėjų komandai. Taip pat yra dirbusi LR Vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno patarėja strateginei komunikacijai ir viešiesiems ryšiams, Komunikacijos vadove Sostinės krepšinio mokykloje, projektų vadove viešųjų ryšių agentūroje „Nova Media“. Šiuo metu I. Dirmaitė yra ir Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narė.

VILNIUS TECH Viešosios komunikacijos direkcijos vadovės pareigas I. Dirmaitė pradėjo eiti nuo rugsėjo 29 d.

Pranešimą paskelbė: Dalius Stankevičius, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą