Laisvalaikis

Vilnius Guitar Trio koncerte „Gitaros magija“

Jau šį trečiadienį prodiuserinė kompanija „Arts Libera International ir organizacija  Dress for Success Vilnius-Lithuania, kuri padeda ekonomiškai pažeidžiamoms moterims, pristatys Vilnius Guitar Trio koncertą „Gitaros magija“.

„Vilnius Guitar Trio“ – trys meniškos sielos, trys patirtys ir trys gitaros, tai galingas energijos ir pozityvių emocijų užtaisas aistringos muzikos mėgėjams. Nuo šiol Lietuvoje gitara skambės ypatingai. Su tokiu tikslu suvieniję jėgas ir kūrybinį polėkį geriausiose mūsų šalies scenose koncertuoja pripažinti gitaros virtuozai: Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič.

Ansamblio koncertinė programa labai plati ir spalvinga, apjungianti romantiškąjį fusion, svajingąjį džiazą, aistringąjį flamenko, melodingąjį roką. Sulaukę daugybės žiūrovų pageidavimų gitaristai pradžiugins ištikimą publiką ir dainuodami visame pasaulyje žinomas dainas. Gitaristų atlikime gausu virtuoziškų improvizacijų, kūrybinio polėkio ir visa tai skirta geros muzikos gerbėjų auditorijai.

Savo muzikiniame meniu klausytojams paruošę tokių pasaulinio garso komozitorių kaip Astor Piazzolla, Sting, Paco de Lucia, The Eagles, Gipsy Kings, Chick Korea, The Beatles, Benny Goodman, Led Zeppelin, The Eagles, Bob Marley ir kt. kompozicijas, gitaros virtuozai stebins ir žavės savo meistriškumu. Profesionalios scenos atlikėjų ir muzikos kritikų tarpe „Vilnius guitar trio“ jau užsitikrino aukštą įvertinimą kaip profesionalus gitaristų ansamblis, turintis didžiulį kūrybinį potencialą.

Todėl kviečiame visus muzikos mylėtojus į magišką vakarą pasiklausyti gitaros skambesio ir palaikyti Lietuvos moteris. Laiminga moteris – darni šeima, sveiki ir laimingi vaikai. Kiekvienas Jūsų įsigytas bilietas prisidės prie geresnio moterų gyvenimo.

Jau rugsėjo 19d. 19val. Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus salėje.

Bilietus platina Tiketa.lt : http://www.tiketa.lt/LT/vilnius_guitar_trio_koncerte_gitaros_magija_19328

Daugiau informacijos : www.artslibera.com

Pranešimą paskelbė: Gintaras Kamsiukas, Asociacija „Ars Libera“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą