Laisvalaikis

Vilniuje – išskirtinis neįgalaus prancūzų sportininko pasirodymas

Šiandien, balandžio 30 d. Vilniuje vyks žinomo sportininko iš Prancūzijos Eric Dargent pasirodymas – plaukimas irklente Nerimi.

Dergent yra profesionalus banglentininkas, kuris prieš keletą metų varžybų metu susidūrė su rykliu ir neteko kojos. Nepaisant to, sportininkas nepalūžo – jis toliau sportuoja su specialiu kojos protezu bei nugali varžybose. Dabar E. Dergent tikslas – įkvėpti optimizmo judėjimo negalią turintiems žmonėms, paskatinti juos gyventi pilnavertį gyvenimą, nes šiuolaikinė judėjimo įranga daugeliu atveju suteikia tokią galimybę.

Sportininką sutiksime aikštelėje prie Neries, šalia „Forum Palace“ 17 val.

Ši akcija – 21-ojo Fizinės medicinos ir reabilitacijos kongreso dalis. Kongresas vyks Vilniuje gegužės 1-6 d.d., jame dalyvauja daugiau kaip 1200 geriausių reabilitacijos ir fizinės medicinos specialistų iš viso pasaulio.

Kongreso organizatoriai – Europos fizinės medicinos ir reabilitacijos draugija (The European Society of Physical and Rehabilitation medicine, ESPRM) bei Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos draugija. Projekto vadovas Lietuvoje – prof. dr. (HP) Alvydas Juocevičius. Daugiau informacijos apie renginį – http://www.esprm2018.com/.

Evelina Gruzdienė

mob. + 370 64363007, kurybiniai.sprendimai@gmail.com

Pranešimą paskelbė : Evelina Gruzdienė, Viešoji įstaiga „Kūrybinių inovacijų sprendimai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą