Laisvalaikis

Vilniuje – "Braškių festivalis", birželio 27-29 dienomis

Vilniuje, birželio 27-29 dienomis, Gedimino pr. šurmuliuos „Braškių festivalis“.

Masinių renginių organizatoriai MB „Bravo idėja” pirmą kartą Lietuvoje organzuoja gastronominį festivalį, kurio akcentu taps braškės. Gedimino prospekte _________ veiks braškių turgus, kuriame ūkininkai pasiūlys įsigyti šviežių braškių, braškių sodinukų. Renginio metu bus verdama braškių uogienė, planuojame išvirti apie 100 l šio gardumyno. Kviečiame prisijungti visus norinčius ir pasinešti į namus po stiklainiuką gardžios braškių uogienės.

Mėgstantys ledinį vandenį, bus kviečiami į prie Lukiškių aikštės įsikūrūsį kubilą su braškių ledukais. Sveikuoliai – ruoniai papasakos apie maudynių lediniame vandenyje privalumus, informuos kaip taisyklingai tai atlikti. Taigi, ketvirtadienį, birželio 27 d. nuo 15 val. Jūsų lauks tikras braškių SPA Vilniaus centre.

Visas tris dienas  Gedimino pr. bus įsikūrusi prekybinė mugė, taip pat paruošta kocertinė programa, kuri kvies lnksmai praleisti laiką miestiečius ir miesto svečius. Penktadienį prekybos centre G9 vyks skaniausio torto su braškėmis konkursas. Mėgstančius staigmenas, kviečiame ieškoti „siurprizų sieneles“, kuri pasiūlys atsigaivinti pieno kokteiliu su braškėmis ar kitais gaiviaisiais gėrimais.

Pilna šventinė programa: https://www.facebook.com/braskiufestivalis

Organizatorius: MB „Bravo idėja”, +37065572000

Pranešimą paskelbė: Kęstutis Keršis, MB „Bravo idėja”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą