Studijos - Karjera

Vilniaus universitetas kviečia dalyvauti internetinėje gimtadienio paramos loterijoje

Vilniaus universitetas (VU) kviečia savo 445-ąjį gimtadienį švęsti ne tik linksmai, bet ir prasmingai ir kovo 12 – balandžio 9 d. dalyvauti VU gimtadienio internetinėje paramos loterijoje, laimėti puikių prizų ir prisidėti prie kilnaus tikslo!

Visi mėgstantys azartą ir pergalės skonį galės dalyvauti VU rengiamoje internetinėje paramos loterijoje ir laimėti per 30 prizų. VU, jo mokslininkų ir bendruomenės narių, VU Botanikos sodo, Kultūros centro, Sporto ir sveikatos centro įsteigtų prizų sąraše – neeilinės galimybės ir patirtys. Galite laimėti tokius prizus kaip paukščių stebėjimo diena su alumnu, ornitologu Mariumi Čepuliu, VU mokslininkų knygos su jų autografais, rododendro sodinukas, naktinė ekskursija Molėtų observatorijoje, teniso kortų ir kitų sporto veiklų abonementai, asmeninė fotosesija, vargonų pamoka, savaitė poilsio Palangoje ir daug kitų vertingų prizų.

Prasminga išbandyti savo laimę šioje loterijoje, nes visi jos metu surinkti pinigai papildys VU įsteigtų specialių 450-mečio stipendijų, skirtų būsimiems studentams iš socialiai pažeidžiamų šeimų, fondą.

Kasmet šios stipendijos padeda maždaug šimtui talentingų būsimų VU pirmakursių iš sunkiai finansiškai besiverčiančių šeimų lengviau įsitvirtinti naujame mieste pirmaisiais studijų metais. Kasmet stipendijoms VU skiria apie 300 tūkst. eurų. Vieno studento stipendija per metus siekia 3000 eurų.

Tačiau VU pastebi, kad kasmet šių stipendijų poreikis vis didėja. Pernai šią stipendiją gavo daugiau kaip šimtas į VU įstojusių pirmakursių. Tačiau pretendavusiųjų ją gauti buvo tris kartus daugiau.

Olimpiadų laimėtojai, tėvų netekusieji ar šeimoje pirmieji norintys siekti aukštojo mokslo, iš mažų miestelių, daugiavaikių šeimų, kuriose pajamos siekia vos 160 eurų vienam asmeniui – tai tik keletas pavyzdžių iš paraiškų specialiai stipendijai gauti, kurias kasmet nagrinėja VU.

Jei norite prisidėti prie šių jaunuolių galimybių didinimo, išsirinkite paramos kategoriją (I kategorija – 4,45 Eur, II kategorija – 44,50 Eur ir III kategorija – 445 Eur), norimą laimėti prizą iš tos kategorijos, spustelėkite mygtuką „Paremti“, komentare įrašykite norimo prizo numerį – ir jūs jau dalyvaujate žaidime!

Prisidėti prie šių stipendijų galite ir nedalyvaudami loterijoje – skirti pasirinktą paramos sumą galite nenurodydami prizo numerio.

Paramos loterija vyks iki balandžio 9 d. Laimėtojai skelbiami balandžio 10 d. Su laimėtojais bus susisiekta tiesiogiai jų nurodytu el. pašto adresu.

Būtinai dalyvaukite, laimėkite arba tiesiog prisidėkite prie kilnaus tikslo.

Su paramos loterijos taisyklėmis galite susipažinti čia.

Pranešimą paskelbė: Liudmila Januškevičienė, Vilniaus universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą