Laisvalaikis

Vietoje vieno planuoto baseino „Oze“ bus įrengti trys

Keičiamas prekybos ir pramogų centro „Ozas“ baseino atnaujinimo projektas – vietoje planuoto vieno, bus įrengti trys mokymo plaukti baseinai, kuriuose bus mokomi ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Anksčiau nenaudotose prekybos centro patalpose įsikurs plaukimo mokykla „Plaukimo šeima“. Profesionalūs treneriai viename iš naujųjų trijų baseinų užsiims ir būsimų sportininkų ruošimu, o mieste atsiras 4500 naujų plaukimo pamokų vietų vaikams. 

„Ozą“ valdančios bendrovės „NEPI Rockcastle Lithuania“ mažmeninės prekybos turto valdytojas Antanas Kemėšis teigia, kad baseino įrengimo projektas išaugo sulaukus itin didelio visuomenės susidomėjimo, vos paskelbus pirmąją žinią apie būsimą mokymo plaukti baseiną. 

„Šiuo metu įgyvendiname svarbų „Ozo“ atnaujinimo etapą. Kuriame bendruomenišką prekybos centrą, skirtą ne tik apsipirkti, bet ir pramogauti, žaisti, treniruotis, mokytis ar leisti laisvalaikį. O būsimasis baseinas „Plaukimo šeima“ sulaukė tokio susidomėjimo, kad nuspręsta įrengti dar daugiau takelių, suplanuoti dar daugiau plaukimo pamokų, kurių paklausa mieste – didelė, tačiau pasiūla – ženkliai per maža. Norime lankytojams suteikti kuo daugiau malonių laisvalaikio praleidimo būdų, sugrąžinti nuotaiką keliančias patirtis. Todėl, drauge su partneriais laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, padedame žingsnis po žingsnio grįžti į įprastą gyvenimo ritmą“, – teigia A. Kemėšis.

Anot plaukimo mokyklos vadovės Giedrės Visockytės, šiuo metu „Oze“ įrenginėjami baseinai bus pritaikyti skirtingoms mokymosi grupėms, o vienu metu plaukimo pamokas juose ves net 9 treneriai. Pagrindinis, pirminiame plane numatytas baseinas išliks nepakitęs – jis sieks 25 metrus ir turės 4 takelius. Dar vienas 25 metrų ir 3 takelių baseinas bus įrengtas vaikams, siekiantiems sportinių rezultatų. Trečiasis baseinas bus skirtas mažylių grupėms – jame plaukti bus mokomi 3-4 metų vaikai. Didinant įrengimo darbų mastą, baseino atidarymo data perkeliama į sausį.

„Išplėtę baseino erdves ir padidinę pamokų skaičių, į plaukimo pamokų tvarkaraštį įtrauksime ir suaugusiųjų grupes. Mūsų tikslas – išmokyti saugiai ir užtikrintai plaukti kiekvieną, o jei ambicijos dar didesnės – padėti siekti ir profesionalių rezultatų“, – teigia G. Visockytė.

Pamokas prekybos ir pramogų centre „Ozas“ rengsianti „Plaukimo šeima“ per šešerius veiklos metus plaukti išmokė daugiau kaip 2 tūkst. vaikų. Laisvu nuo pamokų metu, ryte ir vakare, baseinas bus atviras visiems lankytojams. Šiuo metu jau vyksta išankstinė prekyba narystėmis į vaikų užsiėmimus naujajame baseine „Plaukimo šeima“.

Planuojama, kad įgyvendinus pokyčius „Ozo“ pramogų segmente veiks 7 operatoriai, kurių bendras nuomojamas plotas užims 15 tūkst. kv. m., maitinimo paslaugas teiks 30 restoranų ir kavinių, kurie užims 4,2 tūkst. kv. m. Tai sudarys maždaug 28 procentus viso nuomojamo PPC ploto.

Pranešimą paskelbė: Lina Mickutė, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą