Sportas

„Viaplay“ įsigijo EFL čempionato ir „Carabao“ taurės futbolo rungtynių srautinio transliavimo teises dešimtyje šalių

  • „Viaplay“ kasmet tiesiogiai rodys daugiau nei 180 „EFL Sky Bet“ čempionato rungtynių visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Nyderlanduose
  • Kiekvienas „Carabao“ taurės etapas bus tiesiogiai transliuojamas per „Viaplay“
  • „Viaplay“ nuo rugpjūčio siūlys „Premier“ lygos transliacijas devyniose šalyse

Viaplay“, sudariusi ilgalaikę srautinio transliavimo teisių sutartį, nuo 2022 m. bus išskirtinė „EFL Sky Bet“ čempionato ir „Carabao“ taurės futbolo rungtynių transliuotoja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Nyderlanduose. Kiekvieną sezoną per „Viaplay“ bus tiesiogiai rodoma daugiau nei 180 itin populiarių Anglijos antrojo diviziono rungtynių, įskaitant „Sky Bet“ atkrintamųjų rungtynių pusfinalius bei finalus. Aistruoliai taip pat galės žiūrėti visus „Premier“ lygos ir EFL komandų „Carabao“ taurės etapus ir jų kulminaciją – finalą Londono „Wembley“ stadione.

Čempionatas yra ketvirta pagal žiūrimumą lyga Europoje ir kaip pavyzdinis lygos divizionas pritraukia milijonus gerbėjų – kiekvieną sezoną EFL rungtynes aplanko daugiau nei 20 milijonų žiūrovų. Kelerius pastaruosius metus tarp 24 komandų buvo tokie garsūs klubai kaip „Aston Villa“, „Derby County“, „Fulham“, „Newcastle United“, „Nottingham Forest“ ir „West Bromwich Albion“. Kiekvieną sezoną dvi geriausios komandos patenka į „Premier“ lygą, o trečioji vieta nustatoma itin laukiamame atkrintamųjų rungtynių finale.

„Carabao“ taurę, šiuo metu priklausančią „Liverpool“ klubui, gali laimėti bet kuri komanda iš 92, esančių Anglijos lygų piramidėje. Dėl taurės kovojama septyniuose atkrintamųjų rungtynių etapuose. Nugalėtojas iškovoja vietą kito sezono UEFA Europos konferencijų lygoje.

Peteris Nørrelundas, „Viaplay“ grupės vyriausiasis sporto vadovas, pažymi: „Sporto aistruoliai visame pasaulyje žino, kad niekas neprilygsta angliškam futbolui. Dėl įgūdžių, aistros, tradicijų ir netikėtumų jis neprilygstamas ir aikštėje, ir už jos ribų. „Viaplay“ jau turi „Premier“ lygos rodymo teises devyniose šalyse. EFL čempionato ir „Carabao“ taurės rungtynių užtikrinimas šia ilgalaike partneryste reiškia, kad gerbėjams galime pasiūlyti puikią vertę kaip Anglijos futbolo namai – viską vienoje pasaulinio lygio platformoje.“

 Trevoras Birchas, EFL generalinis direktorius, sako: „EFL vaidina labai svarbų vaidmenį Anglijos futbolo piramidėje, o mūsų varžybos tebėra labai patrauklios visame pasaulyje ir kasmet pritraukia dešimtis milijonų aistruolių tiek prie ekrano, tiek į stadionus. Mūsų paveldas ir kovingumas lygų futbole yra neprilygstamas, todėl džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „Viaplay“ dešimtyje Europos šalių, kad aistruoliai galėtų mėgautis EFL istorija ir nepraleistų nė vienos naujojo sezono akimirkos.“

„Viaplay“ rodys pasirinktas EFL čempionato ir „Carabao“ taurės rungtynes su komentarais vietos kalba ir studijos programomis.

„Viaplay“ turi išskirtines teises rodyti „Premier“ lygos futbolo rungtynes Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, o nuo rugpjūčio įtrauks ir Norvegiją, Estiją, Latviją, Lietuvą, Lenkiją ir Nyderlandus.

„Viaplay Group AB (publ)“ yra tarptautinė srautinio transliavimo rinkos dalyvė. Mūsų „Viaplay“ srautinio transliavimo paslauga teikiama visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, Lenkijoje, JAV ir Nyderlanduose, 2022 m. pradėsime sparčią plėtrą Jungtinėje Karalystėje, o 2023 m. – Kanadoje, Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Iki 2023 m. pabaigos „Viaplay“ veiks mažiausiai 21 šalyje, įskaitant mažiausiai penkias „Viaplay Select“ prekės ženklo turinio koncepcijos partnerių rinkas. Mūsų unikalia pramogų pasiūla, įskaitant pripažintus „Viaplay Originals“ ir neprilygstamą aukščiausios kokybės tiesioginių sporto transliacijų pasirinkimą, kiekvieną dieną mėgaujasi milijonai klientų. Mūsų tikslas – nuo srautinio transliavimo iki televizijos kanalų, radijo stočių ir prodiusavimo įmonių – pasakoti istorijas, paliesti žmonių gyvenimus ir atverti pasaulį. „Viaplay Group“ įtraukta į Stokholmo vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ sąrašą (VPLAY B).

Pranešimą paskelbė: Eglė Krušinskaitė, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą