Namai

Ventiliatorius – nepamainomas šiltuoju metų laiku

Vasaros kaitra skatina žvalgytis prietaisų, padėsiančių vėsinti patalpų orą ir temperatūrą namuose ar darbo vietoje padaryti kur kas komfortiškesnę. Tikriausiai visi sutiks, jog per didelė šiluma, tvankumas patalpose neigiamai veikia darbingumą, energiją, puikią savijautą, tai pat ir nuotaiką. Jei nenorite patirti didelių išlaidų, tačiau norite įsigyti funkcionalų prietaisą patrauklia kaina, Jūsų poreikius puikiai patenkins ventiliatoriai.

Asortimentas platus – ką pasirinkti?

Ventiliatorių įvairovė didelė, tad neretam pirkėjui kyla klausimas, į ką atsižvelgti ir kaip pasirinkti teisingai?

Anot el. parduotuvės van2o atstovų, populiariausi yra staliniai, bokšto tipo, pastatomi ant grindų. Pavyzdžiui, stalinis ventiliatorius bus labai geras variantas, jei vėsinimas reikalingas vienam žmogui, taip pat jei daugiausia dirbama prie stalo – tuomet prietaisas pūs vėsesnį orą į Jus, darbo aplinka bus kur kas komfortiškesnė. Staliniai ventiliatoriai išsiskiria kompaktiškumu, todėl jei stokojate vietos, tai šis prietaisas irgi pasiteisins.

Jei norite vėsinti visą patalpą, peržvelkite pastatomų ant grindų ventiliatorių spektrą. Tiesa, jei prietaisą įkurdinsite miegamajame, darbo ar vaikų kambaryje, prioritetą teikite kuo tyliau veikiantiems. Didelis privalumas bus ir reguliuojamo aukščio stovas. Moderniam, šiuolaikiškam interjerui ar tada, kai ventiliatoriui turite labai mažai vietos, puikus sprendimas bus pastatomas bokšto tipo ventiliatorius, išsiskiriantis pavydėtinu funkcionalumu, stilingu dizainu ir itin aukštu kompaktiškumu.

Kad netektų nusivilti prietaiso našumu, tiksliai įvertinkite patalpos plotą ir pasirinkite tinkamo galingumo ventiliatorių – taip bus užtikrintas maksimalus jo efektyvumas.

Mėgstate patogumą? Tuomet nepriklausomai nuo to, kokio tipo prietaisą pasirinksite, Jums reikalinga nuotolinio valdymo funkcija.

Ventiliatorius pravers ne tik karštą vasaros dieną

Įsigiję ventiliatorių džiaugsitės jo funkcionalumu, mat prietaisas naudingas bus toli gražu ne tik tada, kai termometro stulpeliai kils aukštyn. Ventiliatorius padės pašalinti iš patalpų panaudotą orą ir tiekti jį iš lauko – šviežią bei gaivų. Prietaisas gali išvalyti patalpų orą, jis užtikrins, kad patalpoje nuolat vyktų oro cirkuliaciją, o tai padės palaikyti tinkamą drėgmės balansą. Būtina paminėti ir tai, jog oro vėdinimas reikšmingas ne tik žmonių sveikatai – vėdinamose patalpose neatsiranda pelėsio.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą