Namai

Vėluojamos grąžinti paskolos – netikėtas laimikis investuotojams: „Nordstreet“ investuotojai uždirbo 21.33% palūkanų

Nekilnojamo turto sutelktinio finansavimo platformos „Nordstreet“ investuotojai gali džiūgauti – investavusieji į Vilniuje, Savanorių prospekte, vykdomą NT projektą, uždirbo daugiau nei buvo numatyta – 21.33%.

Bendra dviejų investavimo į Savanorių pr. 178 esantį NT projektą etapų finansavimo suma viršijo 500 000 eurų, o numatoma grąža turėjo siekti 13%. Pasibaigus šiems etapams, paaiškėjo, kad „Nordstreet“ klientams itin pasisekė – gautos palūkanos ženkliai pranoko projekto pradžioje pažadėtą investicinę grąžą. Priskaičiavus susikaupusius delspinigius, investuotojai uždirbo net 21.33% palūkanų.

Žmonės neretai išsigąsta pamatę, jog projektai vėluoja vykdyti įsipareigojimus. Kredito gavėjas deda pastangas vykdyti įsipareigojimus laiku, tačiau visų aplinkybių suplanuoti neįmanoma. Tokios situacijos investuotojams leidžia uždirbti daugiau nei buvo planuota. Taip nutiko ir su anksčiau minėtu projektu – investuotojai uždirbo daugiau dėl priskaičiuotų delspinigių, dėl kurių vidutinė metinė grąža augo daugiau nei 2,5 proc. Priminsiu, kad projektas buvo užtikrintas nekilnojamo turto įkeitimu, dėl to investavimo rizika buvo labai minimali. Tad ten, kur rizika, visada yra galimybės“, – situaciją pakomentavo Jonas Izokaitis, „Nordstreet“ Rizikos Valdymo Vadovas, turintis daugiametę patirtį bankiniame sektoriuje.

„Nordstreet“, nuodugniai įvertinanti kiekvieno projekto riziką, didžiuojasi, jog visi platformos investavimo projektai įgyvendinami sėkmingai ir vykdo savo įsipareigojimus investuotojams, o „Nordstreet“ istorijoje nėra nei vieno nepasisekusio projekto. Tarp rinkoje lyderiaujančių platformų „Nordstreet“ generuoja didžiausias palūkanas investuotojams, o vėluojantys projektai šią grąžą dar labiau padidina. Šios galimybės yra viena iš alternatyvaus finansavimo privalumų prieš tradicines investavimo formas, norintiems sėkmingai įdarbinti savo pinigus.

Antrinėje rinkoje investuotojai gali pirkti ir parduoti savo investicijas. Gudrūs investuotojai, pažįstantys „Nordstreet“ projektų įvertinimo reputaciją, išperka delsiančias paskolas. Kadangi dėl įkeisto turto visos paskolos yra sumokamos, investuotojai gali greičiau užsidirbti didesnę grąžą.

Be jokios abejonės, investuojant visada reikia atsižvelgti į rizikos faktorių, tačiau, kaip rodo praktika, net ir vėluojančių investicijų atveju priskaičiuoti vėlavimo mokesčiai gali turėti reikšmingą įtaką investuotojų grąžai.

„Nordstreet“ platformoje investuotojai gali uždirbti net iki 15 proc. metinių palūkanų ir taip sėkmingai kurti savo investicijų portfelį bei finansiškai saugią ateitį.

Apie „Nordstreet“

„Nordstreet“ yra sutelktinio finansavimo platforma, kuri suteikia naujas galimybes investuoti į nekilnojamąjį turtą. Šios platformos dėka, kiekvienas turi galimybę pasirinkti nekilnojamojo turto projektą ir investuoti į jį pasirinktą sumą (nuo 100 eurų). Platformoje pateikiami tik išanalizuoti ir atidžiai patikrinti nekilnojamojo turto projektai, bei suteikiama išsami informacija apie projektus, jų rizikas ir galimybes.

2020 metai įmonei buvo itin sėkmingi – jos apyvarta išaugo daugiau nei 184% ir viršijo 0.4 mln. eurų, o EBITDA rodiklis buvo teigiamas ir siekė daugiau nei 17%.

www.nordstreet.lt

Pranešimą paskelbė: Laura Kornelija Inamedinova, LKI Consulting

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą