Idėjos namams

Valgomojo zonos įrengimas

Valgomojo erdvės įrengimas reikalauja nemažai žinių. Reikia išanksto apsispręsti kokį stalą pastatysite šioje erdvėje, kokio dydžio jis turėtų būti, kiek žmonių norėtume, kad tilptų prie stalo. Nuo stalo pasirinkimo priklausys ir kėdžių pasirinkimas, todėl apgalvokite viską dar prieš pradėdami ieškoti baldų. Jums reikės apsispręsti, kokia tai bus erdvė, nes variantų ir derinių gali būti ne vienas. Vienas populiariausių variantų šiuo metu valgomoji zona sujungta su virtuve. Iškarto kyla klausimas, kaip tai atrodo?

Tai erdvė kur vienoje patalpoje planuojama ir virtuvės zona, bet kartu ir valgomojo stalas. Namuose dabar labai populiaru kartu su virtuvės baldais pasigaminti ir pusbario-baro stalą. Tai puikus sprendimas norint namuose sutaupyti vietos ir atskirti erdves. Stalas yra aukštesnis, todėl vizualiai atskiria virtuvės ir valgomojo zonas, bet kartu ir sukuria bendrą vientisą vaizdą. Labiausiai tai tinkamas variantas butuose, kai norisi užpildyti, bet neperkrauti savo namų. Prie pusbario – baro stalo, naudojamos pusbario kėdės arba baro kėdės, kurios neužima daug vietos ir esant poreikiui gali pasislėpti po stalu.

Kėdžių pasirinkimas įvairus, nuo taburečių iki kėdžių krėslų. Renkantis siūlome atkreipti išskirtinį dėmesį į kėdės patogumą. Kadangi stalas yra aukštesnis, būtina, kad kėdė turėtų papildomą atrama kojoms, tai užtikrins komfortišką sėdėjimą. Taip pat jei planuojate ilgesnius pasisėdėjimus su šeima ar draugais, rinkitės kėdes su minkštu atlošalu.

Kitas populiarus valgomojo zonos derinys:

Klasikinis ir pats populiariausias jau ne vieną dešimtmetį visgi yra standartinis valgomojo stalas su kėdėmis. Šis derinys sukelia mažiausiai problemų renkantis baldus, nes rinkoje nemažai stalų ir valgomojo kėdžių. Visi baldai yra gaminami pagal standartus, todėl problemų nekils derinant tarpusavyje. Taip pat šis derinys be abejonės yra pats patogiausias, todėl jei tai Jums prioritetas rinkitės standartinį stalą su valgomojo kėdėmis savo namuose. Jei planuojate jog Jūsų valgomojo erdvė turėtų talpinti daugiau žmonių, šis variantas yra numeris vienas.

Kalbant apie baldų dizainą, parduotuvėse galima rasti tikrai skirtingus asortimentus. Paiešką baldų palengvina, jog praktiškai viską galite apžiūrėti internete ir apsispręsti kokį vaizdą kursite namuose, išanksto. Didžiausia dalis asortimento rinkoje, tai standartiniai juodo metalo, minimalistinio stiliaus valgomojo baldai, sukurti kasdieniam naudojimui, bet ne tokie įmantrūs.

Žinoma norint kažko išskirtinio, nematyto ir kokybiško, nėra jau taip paprasta rasti. Todėl suderinę kokybę, praktiškumą, estetiką, sukūrėme išskirtinius valgomojo baldus.

Mes Jums galime pasiūlyti Lietuvoje dar nematytą kėdžių kolekciją. Mūsų naujame asortimente rasite 25 skirtingus modelius valgomojo kėdžių, kurie tiks įvairiausiuose interjeruose. Valgomojo kėdės sukurtos, atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir klientų lūkesčius. Mūsų naujoje kolekcijoje taip pat rasite baro ir pusbario kėdes, kurias esant poreikiui galima terinti prie valgomojo kėdžių. Visą asortimetą galite pamatyti mūsų el.parduotuvėje limadesign.lt.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą