Studijos - Karjera

Vakcinacija Vilniuje: abiturientai kviečiami pasiskiepyti dar iki egzaminų sesijos pradžios 

Vilniaus miesto savivaldybė ragina sostinės abiturientus pasinaudoti galimybe pasiskiepyti antrąja „Vaxzevria“ (anksčiau – „AstraZeneca“) doze dar iki egzaminų sesijos pradžios. Pirmadienį, gegužės 31 dieną, sostinės abiturientai bus laukiami vakcinacijos centre „Litexpo“ rūmuose (Laisvės pr. 5). 

„Visi suprantame, kokią reikšmę abiturientams turi egzaminai, ir kaip svarbu, kad nebūtų jokių trikdžių jiems ruošiantis, todėl sudarėme galimybę visiems dar nepasiskiepijusiems abiturientams antrąjį skiepą gauti anksčiau“, – sakė Vilniaus miesto administracijos direktorė Lina Koriznienė. 

Abiturientai pirmadienį (gegužės 31 d.)  į „Litexpo“ gali atvykti vakcinacijos centro darbo laiku – nuo 9 iki 19 val., be išankstinės registracijos, bet su asmens dokumentais ir moksleivio pažymėjimu. Atvykti gali ir tie abiturientai, kurie jau turi paskirtą kitą antrojo skiepo laiką Šeškinės poliklinikoje. 

Vakcinacija abiem dozėm abiturientus apsaugos ne tik nuo sunkios COVID-19 ligos formos, bet ir nuo izoliacijos egzaminų sesijos metu grėsmės: net jei žmogus turėjo didelės rizikos sąlytį, izoliacija netaikoma, jei jis yra paskiepytas pagal pilną skiepijimo schemą ir po antrojo skiepo praėjo mažiau nei 90 dienų. Tai galioja visų gamintojų vakcinoms. Daugiau informacijos – https://vilnius.lt/lt/savivaldybe/svietimas-kultura-ir-sportas/svietimas/brandos-egzaminai/

Į „Litexpo“ vakcinacijos centą galima patogiai atvykti  specialiais, naujai sukurtais autobusų maršrutais:  100 Vakcinacijos centras Litexpo (Laisvės pr.-Fabijoniškės) ir 200 Vakcinacijos centras Litexpo (Savanorių pr.-Antakalnis.). Be to, „Litexpo“ stotelėje vakcinacijos centro darbo valandomis papildomai stos 2G maršruto autobusai. Kaip visada, čia kursuos ir 21, 54 maršrutų autobusai, 13, 16, 18 maršrutų troleibusai. Daugiau informacijos – www.stops.lt/LITEXPOmarsrutai

Pranešimą paskelbė: Rusnė Marčėnaitė, Vilniaus miesto savivaldybė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą