Namai

UAB „Švykai“ remontuos didžiausią tiltą Lietuvoje – Lyduvėnų geležinkelio tiltą

UAB „Švykai“ laimėjo „LTG Infra“ skelbtą viešą konkursą ir pasirašė rangos sutartį – parengti Lyduvėnų geležinkelio tilto remonto darbo projektą ir atlikti remonto darbus. 2 602 364,06 Eur be PVM vertės projektą įmonė įsipareigojo įgyvendinti per 24 mėnesius.

Lyduvėnų tiltas – unikalus inžinerinis statinys. Tiltas yra ilgiausias (599 m) ir aukščiausias (42 m) net tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Tiltas yra pripažintas kultūros paveldo objektu ir saugomas valstybės.

Rangovas remontuos viršutinę kelio konstrukciją ir tilto paklotą, atraminius guolius ir gelžbetonines atramas, plieninių santvarų pažeistus mazgus, padengs plienines santvaras antikorozine danga, įrengs priežiūros įrenginių ir saugos aikšteles bei takus techniniams praėjimams, sutvarkys tilto sklypo teritoriją.

Darbus rangovas turės atlikti ne tik dideliame aukštyje, bet ir nestabdant traukinių eismo.

Apie rangovą UAB „Švykai“

„Švykai“ įmonių grupė – viena didžiausių specializuotų Lietuvos įmonių, atliekančių tiltų, elektrinių, katilinių ir pramonės įmonių statybą bei remontą. Pagrindinės kompetencijos: plieninių konstrukcijų antikorozinė apsauga, betono remontas ir apsauga, statybinių konstrukcijų ugniaatsparinimas, liejamos grindų dangos ir pramoninių katilų futeravimas.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Švykas, UAB Švykai

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą