Sveikata

Trečiadienį – galimybė pasiskiepyti prie dviejų „Lidl“ parduotuvių sostinėje

Šiandien, trečiadienį, vilniečiai kviečiami pasiskiepyti nuo COVID-19 prie dviejų „Lidl“ parduotuvių Vilniuje. Nuo 15 iki 17:30 val. bus galima pasiskiepyti prie Ateities g. 4A esančios „Lidl“ parduotuvės, o nuo 16 iki 20 val. Vilniaus miesto savivaldybė pasiskiepyti kvies adresu Kapsų g. 1.

Prie Ateities g. esančios „Lidl“ parduotuvės lauks Vilniaus miesto savivaldybės skiepų autobusas. Čia norinčiųjų lauks po 100 vnt. „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) ir 100 vnt. „Janssen“ („Johnson & Johnson) dozių.

Prie Kapsų g. esančios prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvės bus galima pasiskiepyti Vilniaus miesto savivaldybės skiepų mikroautobuse. Čia skiepų kabinete ant ratų lauks po 200 vnt. „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) ir 200 vnt. „Janssen“ („Johnson & Johnson) vakcinos dozių.

Norintys gauti skiepą, kviečiami stoti į gyvą eilę, iš anksto registruotis nereikia, užteks tik su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Iš viso pasiskiepyti trečiadienį galės apie 600 norinčiųjų. Vilniaus miesto savivaldybės vakcinavimo komanda taip pat kviečia revakcinacijai Vilniaus gyventojus, kurie pirmąjį „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) skiepą yra gavę anksčiau ir jau sulaukę termino antrajam skiepui.

Tokia iniciatyva, kai sostinės gyventojai prie prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvės be registracijos gali gauti skiepą nuo COVID-19, vyksta jau ne pirmą kartą. Kiek anksčiau gyventojai turėjo galimybę pasiskiepyti prie „Lidl“ parduotuvių Vilniuje nei Klaipėdoje. Taip pat rugpjūčio 16 dieną buvo galima pasiskiepyti prie 15 „Lidl“ parduotuvių visoje Lietuvoje.  

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „Gravitas Partners”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą