Namai

TOP 2021 dažų spalvos: kokias spalvas vertėtų pasirinkti savo interjerui

Pasirinkti tobulą dažų spalvą savo būsto vidaus interjerui gali atrodyti kaip labai sudėtinga užduotis. Tačiau tam, kad visą tai padaryti jums būtų lengviau, Sadolin.lt pristato keletą dažų spalvų, kurios turėtų būti labai populiarios 2021 m.

Tamsiai mėlyna

Pradėti reikėtų nuo ypatingai gražiai bene kiekviename būsto interjere atrodančios tamsiai mėlynos. Ir šis tamsesnis mėlynos spalvos atspalvis yra lyg „tęsinys“ šiemet labai populiariai klasikinei mėlynai spalvai.

Tamsiai mėlyna spalva yra nuostabus pasirinkimas norint sukurti elegantišką ir kartu labai ramią būsto interjero atmosferą. Ji gali būti lengvai pritaikyta tiek būsto vidaus sienoms, tiek ir įvairioms interjero detalėms. O visų svarbiausia tai, jog ši spalva gali būti pritaikoma tiek svetainėje, tiek ir virtuvėje. Todėl jei norite klasikinio ir modernaus interjero viename – tamsiai mėlyna spalva 2021 m. gali tapti tobulu pasirinkimu.

Pilkšvai žalia

Pilkšvai žalia spalva yra dar viena 2021 m. populiaria būsianti būsto interjero spalva, kuri gali tapti puikiu pasirinkimu, jei ateinančiais metais jūsų planuose nusimato interjero atnaujinimas.

Tai yra labai estetiškas ir žemiškas žalios spalvos atspalvis, kuris nepriekaištingai atrodo bene bet kuriame interjere. Visas grožis slypi šios spalvos natūraliame tone ir labai įkvepiančioje auroje, kuri padeda nusiraminti ir pajusti didesnį komfortą. Kadangi pilkšvai žalia spalva ramina, ji puikiai įkomponuojama miegamajame – ir ypač moderniame skandinaviško stiliaus miegamojo interjere, suteikiant šiai svarbiai namų erdvei dar daugiau jaukumo.

Pelenų rožinė

Dar viena tarp TOP 2021 dažų spalvų patenkanti spalva yra ir pelenų rožinė. Ir tai nėra stebėtina, kadangi ši spalva yra tiesiog pribloškianti. Ji turi šiek tiek šiltos rusvos ir mažumėlę raudonos atspalvių, suteikiant spalvai dar daugiau jaukumo ir malonių pojūčių.

Ir nors pelenų rožinė yra puikus ir populiarus pasirinkimas svetainės erdvei, ji taip pat 2021 m. bus labai populiarus sprendimas miegamojo kambariui.

Rausvai karamelinė ir „SpicedHoney“

Nors jau buvo paminėtos vienos populiariausių 2021 m. spalvų, kurias galėsite pasitelkti savo būsto interjerui, taip pat būtina paminėti ir rausvai karamelinę bei „SpicedHoney“ vadinamą spalvą.

Šių spalvų švelnūs ir šilti tonai gali tapti kiekvienos svetainės pagrindiniu akcentu. Tai yra labai raminančios ir puikiai nuteikiančios spalvos, kurios namų erdvėms suteikia ir daugiau komforto. Dėl šių savybių šias spalvas galima lengvai pritaikyti ir vaikų kambaryje.

Šaltai pilka

Šaltai pilka spalva visuomet buvo populiarus ir šiuolaikiškas sprendimas bet kurio tipo interjere, todėl nenuostabu, kad ir 2021 m. šaltai pilka spalva patenka tarp pačių populiariausių.

Šaltai pilka spalva yra labai dažnai sutinkam skandinaviško stiliaus miegamųjų interjere ir būsto interjere, kuriame šios spalvos tonai tobulai susilieja su ikonišku minimalistiniu interjeru ir jaukia atmosfera.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą