Sveikata

Tinkama respiratorių priežiūra – užtikrina saugumą

Kadangi šiuo metu galima pirkti tiek vienkartinius, tiek daugkartinius respiratorius – kiekvienas gali pasirinkti jam labiausiai priimtiną variantą. Mes siūlytume rinktis daugkartinius. Ir todėl, kad tai kur kas pigesnis pasirinkimas, ir todėl, kad tai galimybė apsisaugoti gamtą, o ekologija turėtų būti kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalimi.

Pasirūpinkite apsauga dar tada, kol ji nėra būtina

Respiratorius nėra lepus daiktas, pats valymas reikalingas ne todėl kad purvinasi, tačiau todėl, kad tai geriausia galimybė įsitikinti, kad neliks nei virusų, nei kitų mikroorganizmų, kurie gali sukelti ligas. Nors šiuo metu taip kalbama ir jie perkami dėl COVID-19 viruso, tačiau tiesa tokia, kad bent po vieną apsaugos priemonę kiekvienas turi turėti savo vaistinėlėje, kadangi tai apsaugos, kurios reikalingos ir kai yra daug dulkių, smogo arba rūko pavojus. Jie taip pat gali apsunkinti kvėpavimą, tad siūlome po ranka, namuose, visada turėti reikalingas apsaugas.

Respiratorius ir jo priežiūra

Nusprendus, kad Jums labiausiai tinkam daugkartinis – siūlome investuoti daugiau laiko, kad pavyktų rasti tinkamą. Juk valymo metu bus naudojama labai aukšta temperatūra, kuri siekia net iki 100 laipsnių. Iš nekokybiško audinio kurtas respiratorius  labai greitai sudils, galiausiai, bus sugadinamos tam tikros jo dalys, kurios vėliau trukdo tolesniam funkcionalumui.

Valymo metu, kaip jau minėjome – reikalinga labai aukšta vandens temperatūra. Šiuo atveju geriausias pasirinkimas yra verdantis vanduo. Paprasčiausiai užkaiskite jį ir kai pradės virti – į puodą sudėkite apsaugines kaukes. Kitu atveju galima jas laikyti kriauklėje ir vandenį užpilti, galiausiai, galima keliauti su jomis į pirtį, kur tikrai bus pašalinti visis virusai ne tik iš kaukės, tačiau taip pat ir iš žmogaus organizmo.Respiratorius

Papildomas dezinfekavimas

Taip pat su savimi, kad ir kur einate, labai svarbu turėti ne tik reikalingiausias kaukes, kurios apsaugo ne tik kvėpavimo takus, tačiau ir paskatina mažiau liesti veidą, tačiau taip pat ir dezinfekcinį skystį, kuris gali būti naudojamas ne tik rankų dezinfekavimui, tačiau taip pat ir paties respiratoriaus. Dažniausiai toks dezinfekavimas labiausiai pasiteisina  tokiu atveju, kai kaukė yra nešiojama visą dieną. Tokiu atveju reikia pašalinti virusus, kurie galimai ant jos yra. Kaip tai padaryti? Paprasčiausiai naudokite skysčius, kurie yra purškiamuose buteliukuose. Papurkškite ne tik vidų, tačiau taip pat ir išorę. Trumpai palaukite, kol kaukė bent kiek prasivėdins, kadangi kvapas dažniausiai nelabai malonus ir iškart užsidėjus kaukes – juntamas diskomfortas.

Tinkamas kaukės nešiojimas

Taip pat gana dažnai gatvėse tenka pamatyti žmones, kurie nešioja kaukes netinkamai. Tokiu atveju jos visiškai neatlieka apsauginių funkcijų ir galite vaikščioti be jų, kadangi naudos – jokios.

Respiratorius  turi būti dedamas ant žmogaus veido, ji turi kuo artimiau prisiliesti, taip pat, ji turi būti tinkamo dydžio.  Labai blogai, kai žmonės bandydami sutaupyti perka kaukes kiniškos prekybos vietose. Tokiu atveju jos atsiunčiamos dažniausiai labai mažų matmenų, tad ne tik kad netinkamai neapgaubia veido, tačiau ir lieka labai daug plyšių pro kuriuos poras patenka į vidų. Galiausiai, nusprendus respiratorius nešioti – verta sumokėti daugiau, tačiau tikrai džiaugtis tokiomis kaukėmis, kurios apgaubia veidą, yra tvirtos ir tuo pačius sėkmingai apsaugo.

Patikrinkime, kad šiuo atveju, kai bandoma apsisaugoti nuo virusų – respiratorius yra kur kas geresnis pasirinkimas, kadangi jis sėkmingai apsaugo net iki 95 procentų nuo bet kokių mikroorganizmų. Tuo tarpu paprastos kaukės apauga dažniausiai siekia vos 50 procentų.

Respiratorius: kur pirkti?

Svarbiausia rasti tai, ko reikia, kad apsauga būtų kokybiška. Ir geriausiai šiuo atveju yra ieškoti internete, kadangi tai labai patogus, paprastas būdas rasti geriausias apsaugas, kurios Jums tarnaus ilgai bei kokybiškai. Taip pat internetu prekiaujantys verslininkai dažniausiai teikia ir nemokamas konsultacijas, kurios padeda greičiau rasti tinkamas kaukes bei respiratorius.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą