Studijos - Karjera

Tauragės rajono savivaldybė Mokslo ir žinių dieną pradinukus nudžiugino dovanomis.

Šiemet rajono pradinukus mokyklose pradžiugino netikėtos staigmenos – Tauragės rajono savivaldybė (pirmoji Lietuvoje) visiems rajono pradinių klasių mokiniams Mokslo ir žinių dieną padovanojo po būtiniausių mokyklinių priemonių rinkinį.  
Savivaldybės vadovai dar pavasarį kreipėsi į mokyklų vadovus ir diskutavo, kokios prekės pradinukams reikalingiausios. Priemonių sąrašas parengtas bendradarbiaujant su rajono mokyklų atstovais, mokinių tėveliais ir jau birželio mėnesį  nutarta, kas bus dovanojama jų atžaloms. 1–4 klasių moksleiviams paruošta ir išdalinta 1400 krepšelių, kurių vertė 25 000 Eur.  Mokyklinių reikmenų komplektai skirti nemokamai visiems be išimties Tauragės rajono pradinukams. 
Rugsėjo 1-ąją gautame krepšelyje moksleiviai rado: sąsiuvinius linijomis ir langeliais, rašalinius parkerius bei jų kapsules, aplankus sąsiuviniams, vadovėliams ir pratybų sąsiuviniams, dėklus sąsiuviniams, pieštukus, trintuką, drožtuką, liniuotę, žirkles, klijų, piešimo sąsiuvinį, akvarelę ir guašą, teptukus, indelį vandeniui, spalvotų pieštukų rinkinį, flomasterius, vaškines kreideles, voką dailės darbeliams, plastilino, lentelę plastilinui, spalvotą popierių, penalą, maišelį sportinei aprangai, dūdelę, skriestuvą (3–4 klasių mokiniams).

Džiugia žinia ir padėka Tauragės rajono savivaldybei socialiniuose tinkluose iš vakaro dalinosi  tėveliai ir mokytojai: „Puikus gestas ir pagalba mokinių tėvams.Tegul būna pavyzdys visiems Lietuvos miestams! Džiaugsmas prieš rugsėjį.“
Šios iniciatyvos autorius savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis džiaugėsi, kad palengvėjo tėvelių dalia ir susitaupė laiko priemonių paieškai ir įsigijimui. „Pats esu tėtis, todėl iš patirties žinau, kad tėvams išleisti vaiką į mokyklą ir nupirkti jam būtiniausių prekių kainuoja nuo 30 iki 40 eurų. Mūsų savivaldybė parūpino pradinukams mokyklinių reikmenų rinkinį, kurio kaina – 18 eurų. Norėtume, kad mūsų idėja pasklistų po Lietuvą, apie ją išgirstų kitos savivaldybės, Švietimo ir mokslo ministerija, kad Lietuvoje visi pradinukai ateityje gautų mokyklinių priemonių rinkinius.“

Pranešimą paskelbė: Rasa Liorančienė, Tauragės rajono savivaldybė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą