Laisvalaikis

Susitikime kultūros festivalyje ROTUŠĖS KOLONADA 2021

Ambicingas iniciatyvas ir darbus reprezentuojančios rotušės dažnai tituluojamos miestų „širdimis“. Vilniaus širdis irgi gyva – kurianti ir burianti naujoms idėjoms ir veikloms, pulsuojanti teigiamas emocijas, burianti ir motyvuojanti miesto bendruomenę puoselėti savo vertybes, siekianti atspindėti vilniečiams ir sostinės svečiams tai, koks yra Vilnius šiandien, ir kokį jį kuriame ateities kartoms.

Todėl nuo rugpjūčio 7 d. iki rugsėjo 17 d. visi sostinės gyventojai ir miesto svečiai yra maloniai kviečiami į naują nemokamų kultūros renginių festivalį ROTUŠĖS KOLONADA 2021.

Vilniaus Rotušės erdvėse savaitgaliais daugiau nei mėnesį skambės pačių įvairiausių žanrų muzika, dainos, vyks madų pristatymai, aktoriai skaitys poetų eiles apie Vilnių…

Festivalį pradės valstybinis pučiamųjų orkestras TRIMITAS, kuris dovanos Federico Fellini filmų melodijas, vėliau estafetę perims džiazo virtuozai – pianistas Artūras Anusauskas, VERONIKA CHICHI kvartetas, GIUNTER PERCUSSION. Klasikos žanro mylėtojams savo specialią programą, vos grįžęs iš turnė po Europą, pristatys Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO.

Festivalio programą papildys Lietuvos kariuomenės orkestro ir Garbės sargybos kuopos pasirodymas Rotušės aikštėje, skirtas Laisvės nuo sovietinės okupacijos dienos paminėjimui.

Mados ir dizaino mylėtojai bus laukiami specialiame šou SUISTANABLE FASHION WEEK 2021.
Tiems, kam širdžiai miela lietuvių tautinė muzika, skambės folkloro ansamblio VILNELĖ dainos, autentiška liaudies instrumentika, atliekama ansamblio LAUKIS, ir galiausiai – nostalgiški romansai, kuriais jautrias širdis virpins JORĖ.

Vilniaus miesto savivaldybės choras JAUNA MUZIKA pristatys specialiai Rotušės Kolonadai parengtą vokalinės klasikos programą, o visą festivalį vainikuos mūsų svečių iš Klaipėdos – Stepono Januškos su grupe STUDIJA pasirodymas.

Visa festivalio ROTUŠĖS KOLONADA 2021 programa: www.vilniausrotuse.lt

Festivalį ROTUŠĖS KOLONADA 2021 organizuoja Vilniaus Rotušė, pagrindinis rėmėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.

Esame dėkingi projekto partneriams, padėjusiems surengti šią šventę: LRT, Lietuvos kariuomenei, Vilniaus klubui, UAB „Vilniaus apšvietimas“.

Išvardintas festivalio dalyvių sąrašas – nebūtinai galutinis. Jis visada gali būti papildytas, nes miesto širdis – tai mes patys, kuriantys savo Vilnių! Meno kolektyvus, verslo įmones ar organizacijas, visus, pageidaujančias prisidėti prie projekto ROTUŠĖS KOLONADA, arba turinčius gerų idėjų, kurios galėtų būti įgyvendinamos šiais metais ar pasitinkant Vilniaus 700 metų jubiliejų, mielai kviečiame tai padaryti – pristatykite savo iniciatyvas el. paštu info@vilniausrotuse.lt

Pranešimą paskelbė: Aurelija Dermantė, Vilniaus miesto savivaldybė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą