Mada

Stiliaus kūrimas: 5 naudingi ir praktiški patarimai

Kiekvienais metais mes tikimės būti labai stilingos ir pasirinkti pačius madingiausius drabužius bei aksesuarus. Todėl vos tik parduotuvių lentynose pasirodo naujausios drabužių, avalynės ir aksesuarų kolekcijos – skubame apsipirkti ir savo drabužių spintą papildyti naujomis stiliaus detalėmis. Tačiau tai ne visuomet padeda mums pasiekti norimą rezultatą. Kartais mums tenka pripažinti, kad nusipirkome daugybę tarpusavyje nederančių ar vis dėlto mums netinkančių stiliaus detalių. Todėl pateiksime jums kelis praktiškus patarimus, kurie turėtų palengvinti jūsų stiliaus formavimą.

Nepirkite vos vienai progai

Tam tikros kartą metuose vykstančios šventės ar išskirtinės progos tarytum mus skatina įsigyti išskirtinį drabužį, kurio pagalba galėtume suformuoti savo nepakartojamą įvaizdį, padedantį išsiskirti iš minios. Tačiau, deja, bet dažniausiai tokios stiliaus detalės tampa tik vienadienėmis. Todėl vietoje to, kad ieškotumėte kažko, kas tiktų išskirtinai vienai progai, turėtumėte atrasti tai, kas pasižymėtų didesniu universalumu. Tai reiškia, kad geriau pasirinkti kažką labiau klasikinio nei ypač išskirtinio. Klasika niekuomet nesensta, todėl tokius drabužius jūs galite dėvėti skirtingomis progomis ir ne vieną kartą.

Nelaikykite to, kas jums netinka

Daugumai žmonių įprasta įsigyti tai, kas jiems iš tikrųjų netinka, ir laikyti tai savo drabužių spintoje – nepaisant to, kad tokios stiliaus detalės niekuomet nėra panaudojamos. Tačiau toks požiūris yra neteisingas. Jei jūs tikitės, kad vis dėlto kada nors galėsite tai užsidėti, galite būti tikri, kad taip nenutiks. Lygiai taip pat nėra išmintinga pirkti pernelyg mažus arba didesnio dydžio drabužius, viliantis vieną dieną sukūsti arba priaugti svorio. Drabužių pasirinkimo atveju visuomet vertėtų elgtis realistiškai. Jei drabužis jums netinka – atiduokite jį.

Nepirkite vien todėl, kad taikoma nuolaida

Labai nesudėtinga pasiduoti norui įsigyti drabužius, avalynę ar aksesuarus vien todėl, kad jiems yra taikoma didelė nuolaida. Tačiau visą tai jūs turėtumėte pirkti tik tuo atveju, jei jums to iš tikrųjų reikia. Investuokite į kokybiškus dizainerių drabužius, įsigykite labai ilgai tarnaujančius batus, ieškokite originalios ir profesionaliai pasiūtos rankinės internetu – visa tai jums padės suformuoti savo garderobą, kuris pasižymės kokybe ir ilgaamžiškumu. Turite suprasti, kad kartais tenka investuoti daugiau, kad ilguoju laikotarpiu galėtumėte lengviau sutaupyti.

Kai ką nors įsigyjate – ko nors atsisakykite

Puikus būdas savo drabužių spintą visuomet išsaugoti „optimalaus dydžio“ yra vienos paprastos, tačiau svarbios taisyklės laikymasis – jei įsigyjate naują drabužį, kažko turite ir atsisakyti. Tai ne tik padės užtikrinti, kad jūsų drabužių spintoje nebus stiliaus detalių pertekliaus, tačiau jūs taip pat jausite didesnį pasitikėjimą dėl to, ką norite įsigyti. Vadovaujantis tokia taisykle jūs niekuomet neleisite sau įsigyti naujo drabužio ar aksesuaro, jei iš tikrųjų jis jums neatrodys stulbinamai. Tokiu būdu jums taps lengviau formuoti ir atnaujinti savo įvaizdį.

Žinokite, kas „slepiasi“ jūsų drabužių spintoje

Iš pirmo žvilgsnio tai gali nuskambėti kaip labai akivaizdus dalykas, tačiau vis dėlto labai dažnai pamirštame apie tai, kas „slepiasi“ mūsų drabužių spintoje. Jei mes reguliariai neperžiūrime savo drabužių spintos turinio ir neatliekame revizijos prieš kiekvieną naują sezoną, neilgai trukus daugybė galbūt mums puikiai tinkančių ir patinkančių drabužių gali visiškai išnykti iš mūsų akiračio, paskęstant po daugybe kitų vargiai mūsų dėvimų drabužių. Todėl prieš keliaujant pirkti naujos suknelės, naujos rankinės ar bet kurios kitos stiliaus detalės, pirmiausia išsiaiškinkite, ką jūs turite ir ko jums iš tikrųjų trūksta.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą