Namai

Statomame „Stock-O“ prekybos miestelyje Klaipėdoje pasirašytos dar trys nuomos sutartys – jau išnuomota ketvirtadalis naujai statomų patalpų

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė dar tris patalpų nuomos sutartis Klaipėdos Baltijos prospekte besikuriančiame prekybos ir paslaugų miestelyje „Stock-O“. Sinergiją su sporto prekių parduotuve „Decathlon“ sukurs pirmasis Klaipėdoje crossfit sporto klubas, taip pat pasipildė interjero ir švaros prekių pasiūla. „Stock-O“ prekybos miestelio statybas „Galio Group“ užbaigs šių metų rudenį.

Klaipėdos Baltijos prospekte, šalia sporto prekių parduotuvės „Decathlon“, dar tik įsibėgėja prekybos komplekso „Stock-O“ antrojo etapo statybos, o jau pasirašytos šešios nuomos sutartys dėl daugiau nei 1200 kv. m naujai statomo ploto.

„Kai baigėme statyti pirmąjį etapą – prekybos salonus čia atidarė 10 įmonių, – susidomėjimas „Stock-O“ projektu stipriai išaugo, tad nusprendėme greičiau įgyvendinti visą kompleksą, užbaigti jį dar šių metų rudenį ir spalį atiduoti patalpas nuomininkams. Vien per paskutinius du mėnesius pasirašėme 3 naujas sutartis dėl 900 kv. m ploto ir jau turime ketvirtadalį užpildytų patalpų antrame etape. „CF Nexus Klaipėda“, atvers pirmąjį mieste profesionalų afilijuotą crossfit sporto klubą, interjero prekes bei paslaugas siūlančių įmonių gretas papildys „Šviestuvų pasaulis“, komplekse taip pat įsikurs bendrovė „Olansija“, siūlanti vokiečių gamintojų švaros prekes namams bei kosmetiką. Verslo bendruomenė auga ir kuria naują traukos centrą Baltijos prospekte, kuris ir pats tampa nauja miesto ašimi“, – pasakoja Simonas Švėgžda, „Galio Group“ nuomos vadovas.

Visą „Stock-O“ kompleksą sudarys 35 turtiniai vienetai vadinamųjų stock-office patalpų, kurių bendras plotas siekia apie 9 000 kv. m.  „Galio Group“ investicijos į kompleksą sudarys apie 13 mln. eurų be PVM.  

„Renkantis vietą pirmam Klaipėdoje profesionaliam crossfit  sporto klubui, vienas svarbiausių dalykų mums buvo netipinės patalpos, kurias galime pritaikyti plačiam paslaugų spektrui. Kuriame ne tik sporto klubą, bet ir sveikatingumo bei reabilitacijos paslaugų kompleksą, kur visapusiškai pasirūpinsime profesionaliais atletais ir sportuojančiais neprofesionaliai. Sporto klubą įrengę pirmame aukšte, visą antrą aukštą galime išnaudoti kitoms su sportu ir sveikatingumu susijusioms paslaugoms. Patalpų ieškojome būtent Baltijos prospekte dėl itin patogaus susisiekimo, galimos sinergijos su kitais sporto objektais netoliese –  kaip Klaipėdos baseinas ar „Decathlon“. Tad modernus „Stock-O“ kompleksas tobulai tiko“, – kalba „CF Nexus Klaipėda“ generalinis direktorius Šarūnas Banevičius.

Bendrovė „Olansija“, oficialus prekinių ženklų „dalli“ ir „Heitmann“ distributorius Baltijos šalims, prekybos miestelyje „Stock-O“ įkurs mažmeninės prekybos salę bei sandėlį, persikelti į šį kompleksą bendrovė nusprendė pirmiausiai dėl strateginės vietos mieste.

„Mūsų pagrindinė veikla yra didmeninė prekyba, mažmeninė prekyba sudaro labai nedidelę pajamų dalį, o ją auginti trukdė nepalanki vieta, kur pirkėjų užklysta nedaug. Svarstėme apskritai atsisakyti mažmeninės prekybos, tačiau, kai Baltijos prospekte pradėtas statyti „Stock-O“ kompleksas, iškart pamatėme galimybę sustiprinti mažmeninės prekybos grandį. Techniškai tai yra tikrasis miesto centras, patogiai pasiekiamas iš bet kurio Klaipėdos taško.  Be to, greta yra „Švyturio arena“, pritraukianti didelį žmonių srautą – čia įsikūrę būsime matomi“, – pasakoja bendrovės „Olansija“ direktoriaus pavaduotoja Vilija Vilimienė.

Šiuo metu prekybos ir paslaugų miestelyje „Stock-O“ patalpas nuomojasi „Karcher“, „Termopalas“,„Prenta“,„DND Talis“, „Melga“, „Manjana“, „Vipzone“, „BK Grupė“, „Lemona electronics“, „Techpros“ salonas „Bed&Sleep“, iki metų pabaigos duris čia atvers „Beautyfor LT“, „Litnobiles“, „Spectra Baltic“.   

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline Agency

Statomame „Stock-O“ prekybos miestelyje Klaipėdoje pasirašytos dar trys nuomos sutartys – jau išnuomota ketvirtadalis naujai statomų patalpų


Statomame „Stock-O“ prekybos miestelyje Klaipėdoje pasirašytos dar trys nuomos sutartys – jau išnuomota ketvirtadalis naujai statomų patalpų

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą