Sportas

Startuoja „Siek aukso!“ – momentinė loterija Tokijo paralimpinėms žaidynėms

Šią vasarą Tokijuje susirinks stipriausi viso pasaulio sportininkai ir jų gerbėjai. Visų dėmesį prikaustys svarbiausias sporto renginys per ketverius metus – vasaros olimpinės ir paralimpinės žaidynės.

Paralimpinės žaidynės, kurios vyks rugpjūčio 25 – rugsėjo 6 dienomis, yra pats didžiausias ir svarbiausias žmonių su negalia sporto renginys pasaulyje. Jose šiemet rungsis apie 4400 sportininkų, atstovaujančių 22 sporto šakoms.

Siekiant parodyti didelį visuomenės palaikymą Lietuvos nacionalinei paralimpinei komandai, pristatoma riboto leidimo momentinė loterija – „Siek aukso!“. Šią loteriją sukūrė loterijų organizatorė „Euloto“, bendradarbiaudama su „Parateam Lietuva“ atstovais.

„Ketvirtus metus bendradarbiaujame su Lietuvos paralimpiniu komitetu ir visi kartu džiaugiamės kiekviena paralimpiečių pergale. O šiemet, ypatingais – olimpiniais metais, pirmą kartą turime progą kartu su sportininkais ir mūsų žaidėjais švęsti startus paralimpiadoje.

Dėl to, nusprendėme sukurti ir momentinę loteriją, kuri ne tik tiesiogiai prisidėtų prie paralimpinio sporto finansavimo, nes 8 proc. nuo kiekvieno loterijos bilieto kainos atiteks būtent paralimpiniam sportui, bet ir primintų sportininkams, jog kiekvienas jų startas ir finišas simbolizuoja pergalę – auksą. Tai gali būti pergalė prieš save, prieš varžovą, sėkminga treniruotė – bet kas“, – apie naują momentinę loteriją pasakojo „Euloto“ direktorius Mantas Lebedžinskas.

M. Lebedžinskas taip pat tikisi, jog „Siek aukso!“ momentinės loterijos bilietas primins ir loterijos entuziastams, kad jie, kaip ir sportininkai, gali siekti savo aukso – tai ir laimėjimai loterijoje, ir parama sportininkams, ir kasdienės pergalės. Pergales simbolizuoja ir bilieto dizainas, kuriame vaizduojamas iškeltas kumštis.

„Sportininkai Tokijuje dės visas jėgas, kad užkoptų ant laimėtojų pakylos ir parodytų kuo geresnius rezultatus. Džiaugiamės, jog šiemet visuomenės palaikymą gausime ir su specialiai Tokijo paralimpinėms žaidynėms sukurtu momentinės loterijos bilietu. Jaučiant palaikymą, tikrai lengviau siekti pergalių ir aukso“, – sakė Lietuvos paralimpinio komiteto vadovas Mindaugas Bilius.

Momentinės loterijos „Siek aukso!“ žaidėjai galės laimėti net 20 000 Eur, o viename biliete jų laukia iki 10 prizų, kurie yra sumuojami.

Pranešimą paskelbė: Iveta Galdauskaitė, UAB „Perlas Network”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą