Sveikata

Sostinėje duris atvėrusios specializuotos klinikos „Familia Clinica“ vadovė: siekiame, kad pažangios technologijos medicinoje būtų nebe prabanga

Greitėjant gyvenimo tempui ir nuolat tobulėjant medicinos technologijoms, keičiasi ir žmonių, susiduriančių su įvairiomis sveikatos problemomis, lūkesčiai – užuot varstę skirtingų gydymo įstaigų duris ir laukdami eilėse, jie nori vienoje vietoje tiksliai sužinoti sveikatos sutrikimo priežastį ir gauti efektyvų gydymą. Pasak „Familia Clinica“ vadovės Eglės Liakavičienės, tai tampa įmanoma, ligų diagnostikai ir gydymui pasitelkiant šiuolaikines priemones.

Neseniai Antakalnyje duris atvėrusioje modernioje klinikoje dirbantys specialistai – gydytojai oftalmologai, otorinolaringologai (LOR gydytojai), klausos priežiūros specialistai –  ligų diagnostikai ir gydymui naudoja pažangią, pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą, suteikiančią galimybę greitai, efektyviai ir be jokio diskomforto pacientui atlikti itin detalius tyrimus, paskirti efektyviausią gydymą ir atlikti reikalingas gydomąsias procedūras.

Šiuolaikinė nosies, ausų, ryklės, gerklų ir  balso stygų ligų diagnostika

„Mums svarbu, kad diagnostika ir gydymas būtų ne tik efektyvūs, bet ir saugūs – LOR kabinete naudojamas pažangus endoskopijos modulis, turintis patentuotą dvigubos dezinfekcijos kontrolę ir automatinį endoskopų dezinfekcijos laiko stebėjimą. Dvigubo endoskopo mirkymo sistema sumažina sąlyčio su infekuotais paviršiais tikimybę ir užtikrina efektyvią apsaugą nuo galimo užkrėtimo“, – teigia klinikos vadovė.

Gerklų stroboskopijos tyrimui „Familia Clinica“ naudojamas modernus stroboskopas ir laringoskopas, sinchronizuojantis šviesos blyksnius su balso klosčių judesiais ir leidžiantis specialistui  tiksliai įvertinti balso klosčių struktūrą bei diagnozuoti jų pokyčius. Naudojant šią įrangą gaunami aukštos kokybės vaizdai gali būti įrašomi, analizuojami, saugomi, vertinami dinamikoje bei aptariami su pacientu.

Tyrimai naudojant pažangiausias technologijas – jau pirminėje oftalmologo konsultacijoje

Remiantis statistika, vis daugiau žmonių vargina įvairios akių ligos, o sergančiųjų jomis amžius jaunėja. Reguliari akių sveikatos ir regėjimo patikra padeda pastebėti akių pokyčius, dar nespėjus jiems įsibėgėti.

„Pacientams, užsiregistravusiems gydytojo oftalmologo konsultacijai  „Familia Clinica“, jos metu atliekami visi reikalingi tyrimai naudojant pažangiausią šiuo metu žinomą oftalmologijos įrangą. Siekiame, kad pažangios technologijos būtų nebe prabanga, bet kiekvienam žmogui greitai ir paprastai prieinama galimybė“, – sako E. Liakavičienė.

Optinės koherentinės tomografijos sistema leidžia, nenaudojant kontrastinių medžiagų, ir, dažniausiai, net neplečiant vyzdžių, vos per kelias minutes gauti mikroskopinės raiškos vaizdus, padedančius tiksliai įvertinti akių būklę, sergant glaukoma, amžine geltonosios dėmės degeneracija ir kitomis sunkiomis akių ligomis.

Sausos akies sindromo gydymui – impulsinė šviesos terapija

Bene kas antrą pacientą, apsilankantį pas akių gydytoją, vargina sausų akių sindromo simptomai. Negydomas ir užsitęsęs akies sausumas gali sukelti uždegimą ir pakenkti visam akies paviršiui – sužaloti tiek rageną, tiek junginę ir baigtis neišgydomu regos pablogėjimu.

Klinikoje „Familia Clinica” sausos akies sindromas tiksliai diagnozuojamas specialiais tyrimais ir sėkmingai gydomas taikant kombinuotą lengvą ir intensyvią impulsinę šviesos terapiją. Šis saugus ir lengvai pritaikomas gydymo būdas šiuo metu specialistų visame pasaulyje pripažįstamas vienu efektyviausių sausos akies sindromo gydymo metodų.

Minikompiuteriai, analizuojantys aplinką

Klausos praradimas sutrikdo bendravimą, pasaulio pažinimą, trukdo gebėjimui dirbti ir mėgautis gyvenimu. E. Liakavičienė sako, kad vis dar gyvuoja mitas, kad klausos aparatai, nors ir būtini, bet yra nepatogūs, neestetiški ir dažnai turi veikimo, garso trūkumų.

„Šiuolaikiniai klausos aparatai – tai mini kompiuteriai, analizuojantys aplinką ir per sekundę atliekantys milijonus operacijų. Pasitelkiant naujausias technologijas galima sėkmingai atkurti klausą esant įvairaus tipo ir laipsnio sutrikimams. Profesionalūs klinikos „Familia Clinica“ klausos protezavimo specialistai ne tik puikiai išmano audiologiją bei klausos aparatų galimybes, bet ir turi patirtį jų programavime“, – pasakoja klinikos vadovė.

Besiskundžiantiems sutrikusia klausa pacientams „Familia Clinica“ vienoje vietoje atliekamas profesionalus klausos tyrimas ir parenkamas tinkamiausias klausos aparatas, kurį čia pat galima ir įsigyti.

Klinikos komanda primena, jog laiku atlikti reikalingi tyrimai, tiksli diagnostika ir efektyvaus gydymo paskyrimas gali ženkliai pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Svarbiausia, pastebėjus sveikatos pokyčius, nedelsti ir kreiptis į specialistus.

 

Pranešimą paskelbė: Žygimantas Kvartūnas, RAKVA UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą