Studijos - Karjera

Skelbiamas kvietimas gauti paramą EIT ŽIB ir (arba) HE partnerystėms

Mokslo ir verslo atstovams, planuojantiems dalyvauti Europos inovacijų ir technologijų instituto žinių ir inovacijų bendruomenės (ŽIB) ir naujos bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ partnerysčių veiklose, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia kvietimą narystės mokesčio finansavimui gauti. Paraiškas kviečiama teikti iki š. m. spalio 5 d.

EIT Žinių ir inovacijų bendruomenė – tai savarankiška lyderiaujančių aukštųjų mokyklų, mokslinių tyrimų organizacijų, įmonių ir kitų inovacijų proceso suinteresuotųjų šalių partnerystė, kuri sprendžia visuomenės problemas kurdama produktus, paslaugas ir procesus bei puoselėdama novatoriškus verslo atstovus.

„Europos horizontas“ – tai  pagrindinė ES mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programa, kurios biudžetas yra 95,5 mlrd. Ji kovoja su klimato kaita, padeda siekti darnaus vystymosi tikslus ir skatina ES konkurencingumą ir augimą. Programa skatina bendradarbiavimą ir stiprina mokslinių tyrimų ir inovacijų poveikį kuriant, remiant ir įgyvendinant ES politiką, sprendžiant pasaulinius iššūkius. Ji skatina siekti naujų praktiškai pritaikomų žinių ir technologijų bei šių atradimų ar išradimų geresnę sklaidą. Šios programos partnerystės sujungia Europos Komisiją ir privačius ir (arba) viešuosius partnerius, kad bendromis mokslinių tyrimų ir inovacijų iniciatyvomis galėtų išspręsti kai kuriuos aktualiausius Europos uždavinius. Jie yra pagrindinė programos Europos horizontas įgyvendinimo priemonė ir padeda siekti ES politinių prioritetų.

„Šis kvietimas – puiki galimybė stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą technologijų ir inovacijų srityje, įsitraukimą į tarptautinius inovacijų tinklus, pritraukti paramą iš tarptautinių ES iniciatyvų bei didinti kuriamų inovacijų kiekį Lietuvoje“,- teikti paraiškas kvietime skatina MITA MTEPI tarptautinių programų skyriaus vedėja dr. Lina Kisielė. Didžiausia galima narystės mokesčio finansuojamoji dalis – iki 80 proc. Paraiškas teikti galima čia.

Daugiau apie paskelbtą kvietimą

Kilus klausimams dėl paraiškų teikimo, kviečiame kreiptis į MITA. Konsultacijas teikia Andrius Balsys, tel. Nr. +370 655 28195, el. p. andrius.balsys@mita.lt

Pranešimą paskelbė: Karolina Urbonaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą