Sveikata

Sieks pasaulio Gineso rekordo titulo: organizuojamas 24 valandų trukmės virtualus grožio profesionalų labdaringas festivalis

Gegužės 5 dieną, įvyks ilgiausias pasaulyje virtualus 24 valandų seminaras „Hairdressers United“, kuris suvienys plaukų industrijos profesionalus visame pasaulyje. Festivalis sieks pasaulio Gineso rekordo titulo kaip ilgiausias internetu transliuojamas kirpėjams skirtas renginys. Organizatoriai „Henkel Beauty Care Professionals“ suteikia galimybę renginyje dalyvauti visiškai nemokamai. Tiesioginės transliacijos metu taip pat bus suteikiama galimybė aukoti pinigus paramos organizacijoms.

Solidarizuojantis su visa kirpėjų bendruomene, unikali virtualaus festivalio koncepcija suburs vienus žinomiausių pasaulyje plaukų stilistus vienoje vietoje. 24 valandas truksiančioje tiesioginėje transliacijoje dalyvaus 36 skirtingi plaukų stilistai iš 19 skirtingų šalių ir 13 skirtingų laiko juostų. Renginio metu bus pristatytas įvairus edukacinis ir įkvepiantis turinys: plaukų dažymo būdai (šviesinimas, balayage, blur ir kitos technikos); kirpimo ir stiliaus įkvėpimai, taip pat ir barzdaskučių menas; vestuvinių šukuosenų, pynimo technikų naujovės ir šukuosenų formavimo mokymai.

Virtualaus festivalio metu – pagalba paramos organizacijoms

Šiuo visam pasauliui sunkiu metu, visi – tiek kirpėjai, tiek klientai – turi jausti stiprų bendruomeniškumo jausmą, kurio kai kuriems gali trūkti. Dėl šios priežasties, tiesioginės transliacijos metu dalyviai turės galimybę aukoti pinigus. Prie surinkto biudžeto finansiškai ženkliai prisidės „Henkel“ ir „Fritz Henkel Stiftung“[1]. Visos surinktos lėšos atiteks bendruomenėms, kurios turės galimybę nuspręsti dėl lėšų paskirstymo: ar tai būtų vietinė organizacija, kuriai itin reikia pagalbos, ar tarptautinė paramos organizacija kaip „Raudonasis Kryžius“.

Unikalus festivalis sieks pasaulio Gineso rekordo titulo, kaip ilgiausias internetu transliuojamas seminaras kirpėjams. Tapkite rekordo dalimi dalyvaudami virtualiame renginyje!

Virtualus festivalis: kur ir kaip prisijunti?

„Hairdressers United“ – didžiausias pasaulyje virtualus labdaros festivalis, kuris suvienys plaukų priežiūros profesionalus. Unikalaus renginio tikslas – įkvėpti kirpėjus ir kitus grožio profesionalus tuo pačiu padedant jiems atsitiesti po krizės.

24 valandų renginys bus organizuojamas „Instagram“ ir „Facebook“ tinkle, o „YouTube“ platformoje pertraukėlių metu bus transliuojamas kūrybinis turinys. Kiekvienam plaukų meistrui bus skiriamos 45 minutės tiesioginės transliacijos, per kurias jis dalinsis savo žiniomis ir patarimais su žiūrovais, atsakys į jų užduotus klausimus. Žiūrovai turės galimybę aukoti lėšas ir prisijungti prie pasaulio rekordo siekimo.

Daugiau informacijos kaip prisijungti prie virtualaus festivalio rasite @Schwarzkopfpro.lithuania ir @indola_lithuania „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

Galimybė mokytis iš žinomiausių plaukų profesionalų

Šis unikalus įvykis suvienys visus „Henkel Beauty Care Professional“ prekinius ženklus ir įkvėps tiek plaukų priežiūros profesionalus, tiek pradedančiuosius.

Henkel Beauty Care Professional“ prekių ženklų šeimą sudaro: „Schwarzkopf Professional“, „AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT“, „JOICO“, „INDOLA“, „Kenra“, „Sexy Hair“, „#MyDentity“, „Pravana“, „Alterna“ prekiniai ženklai.

„Schwarzkopf Professional“ profesionalų komandą sudaro: ambasadoriai iš Didžiosios Britanijos  Lesley Jennison (@lesleyjennison) ir Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair), Linh Phan (@bescene) iš JAV, Natan Correia (@natancorreia) iš Brazilijos ir kūrybinė X-presion (@xpresioncreativos) komanda iš Ispanijos.

Prie jų prisijungs „AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT“ atstovas Hester Wernert Rijn (@hesterwernert), „JOICO“ atstovė Larisa Love (@larisadoll),  „INDOLA“ atstovas Denis Shefel (@shefeldenis), taip pat „Kenra“ ženklui atstovaus Lo Wheeler (@lo_wheelerdavis). Dalyvaus ir„Sexy Hair“ prekinio ženklo atstovas Antonio Estrada (@antestradahair), „#MyDentity“ kūrėjas, visiems plaukų stilistams puikiai pažįstamas Guy Tang (@guy_tang). Taip pat „Pravana“ ženklo ambasadorė, Taylor Rae (@taylorrae_hair). Ir galiausiai, „Alterna“ atstovas Paul Wintner (@wehostylist).

Pasižymėkite savo kalendoriuose gegužės 5 dieną ir tapkite pasaulio rekordo dalimi! Prisijunkite ir mokykitės iš žinomiausių grožio profesionalų visame pasaulyje! Visa tai bus prieinama nemokamai, tiesiogiai Jūsų namuose!

Sekite savo mėgstamus „Henkel Beauty Care Professional“ prekės ženklus „Instagram“, kad gautumėte daugiau informacijos: @schwarzkopfpro; @joico; @alterna; @pravana; @kenra; @sexyhair; @indola; @authenticbeautyconcept. Taip pat, mūsų šalių kanalus ir atitinkamas profesionalų paskyras! #TogetherWeStand #StrongBonds #HairdressersUnited

[1] iki 100 000 eur bus paaukota iš „Henkel“ kompanijos ir Fritz Henkel Stiftung fondo

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „Gravitas Partners”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą