Laisvalaikis

„Šiaulių dienos“ – sėkmingai veikiančio verslo įmonių dovana

Rugsėjo 6–8 dienomis Šiauliuose vyraus gimtadienio nuotaikos, mat miestiečiai ir svečiai švęs 782-ąjį Šiaulių miesto gimtadienį. Visoms amžiaus grupėms įdomi ir patraukli šventės programa su garsiausiais šalies atlikėjais, įspūdinga atidarymo ceremonija, masine akcija, įvairiausiomis pramogomis kvies miestiečius ir svečius švęsti miesto gimtadienį drauge.

Stipriai Šiauliuose šaknis įleidusios mecenavimo tradicijos padeda sukurti ne vieną įsimintiną šventę – ne išimtis ir „Šiaulių dienos“. Socialiai atsakingų ir sėkmingai veikiančių verslo įmonių  dėka „Šiaulių dienų“ organizatoriams sudaroma galimybė kurti aukšto meninio lygio šventę, skatinti šiauliečių ir miesto svečių šviečiamąjį, kultūrinį, pramoginį užimtumą. Kasmet didėjanti verslo įmonių skiriama finansinė parama padidėjo daugiau nei 4 kartus – nuo 20 tūkst. 2014 m. iki 91 tūkst. 2017 m. Tai rodo įmonių socialinį atsakingumą, kultūrinį išprusimą ir atsidavimą miestui.

 „Verslą, visų pirma, suprantu, kaip atsakomybę. Nuoširdžiai dėkoju už didžiulę verslo pagalbą įvairiose srityse. Pradedant nuo miesto šventės ir jos renginių kokybės, baigiant sporto, meno ir kitų veiklų  rėmimo bei mecenavimo“, – verslo įmonėms dėkoja Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šių metų „Šiaulių dienos“ pavadintos „Ateitis mūsų“, o skleidžiama idėja, kad kiekvieno žmogaus rankose slypi galia kurti modernesnį Pasaulį, Lietuvą, Šiaulius, jau dabar rėmėjų pagalba puikiai atspindėta. Taigi artėjant didžiajai šventei, norisi šiauliečiams detaliau pristatyti sėkmingai veikiančias įmones, kurios labiausiai prisidėjo prie sumanytų šventės veiklų įgyvendinimo.

Šių metų didžiausias „Šiaulių dienų“ rėmėjas  – šventės mecenatas – UAB „Nostrada“

Įmonių grupė, kuri tarptautinėje kelių transporto rinkoje veikia savo prekiniu ženklu „RV Transport“,  Šiauliuose įkurta 1991 metais. Pagrindinė įmonės veikla – transportas ir logistika. Įmonė valdo daugiau nei 900 sudėties nuosavą vilkikų su priekabomis parką, o veiklą vysto Europoje, Skandinavijoje, Rusijoje ir Kazachstane. Be pagrindinės įmonės veiklos, UAB „Nostrada“ vysto ir platesnį paslaugų spektrą savo klientams bei partneriams: gamina paletes, tiekia kurą, užsiima naudotos technikos pardavimais, eksportuoja medieną, tiekia biokurą, stato, rūpindamasi gamtosauga, vėjo jėgaines. Įmonė, šiais metais švenčianti veiklos 25-metį, džiaugiasi pasiekimais ir numatyta plėtra ateinantiems keleriems metams. „Pirmiausiai noriu pasidžiaugti, jog esame užaugę Šiauliuose ir turime išskirtinę galimybę prisidėti prie miesto šventės „Šiaulių dienos 782“. UAB „Nostrada“ jau nuėjo ilgą kelią, tačiau tai tik pradžia. Kiekvieną dieną mūsų ambicijos tik auga, esame be galo reiklūs sau, stengiamės neatsilikti nuo rinkos diktuojamo ritmo, tad kiekvieną dieną tobulėjame su būriu savo srities profesionalų“, – sako UAB „Nostrada“ direktorius Egidijus Švėgžda.

Didieji „Šiaulių dienų 782“ rėmėjai

UAB „Šiaulių plentas“

Tai viena didžiausių Lietuvoje transporto infrastruktūros statybos bendrovė, skaičiuojanti penkiasdešimtuosius intensyvaus gyvavimo metus ir menanti jau tris kelininkų kartas, galinčias didžiuotis nuveiktais darbais. Prisidėdama prie šalies gražinimo, gerindama žmonių kasdienybę ir kurdama darnią, vakarietišką gyvenimo kultūrą, bendrovė dirba magistraliniuose, krašto, rajoniniuose ir vietinės reikšmės keliuose, miestų gatvėse, aikštėse ir sankryžose. „Šiaulių plentas“ – tai ne tik garsi ir patikima kelininkų įmonė, bet ir sporto, mokslo bei kultūros mecenatas. Įmonei svarbus vertybių puoselėjimas, nuosekli veiklos plėtra, efektyvus gamybos procesų valdymas, inovacijos, ambicingų idėjų siekis. Ne veltui „Šiaulių plentas“ laikoma viena solidžiausių kelių statybos bendrovių šalyje.

UAB „Salda“

Vėdinimo įrangos gamybos lyderė Europoje, daugiau nei į 30 pasaulio šalių eksportuojanti platų vėdinimo įrangos asortimentą ir turinti moderniausią vėdinimo įrangos testavimo laboratoriją Centrinėje Europoje. Bendrovė gamina aukščiausio efektyvumo išmaniuosius rekuperatorius, skirtus didelėms pramonės įmonėms, viešbučiams, kavinėms, biurams, individualiems namams.

 

UAB „Bodesa“

Tai įmonė, atvedusi stiklo pramonę į Šiaulius. Įmonės gaminami stiklo paketai ir grūdinti stiklai montuojami visų pasaulio šalių pastatuose (tiek ES, tiek JAV, Australijoje, Japonijoje ir kt.). Lietuvoje, pirmiausia Šiauliuose, įmonė yra žinoma ir dėl kitų savo padalinių veiklos – montuojamų langų, durų, įvairių aliuminio, stiklo konstrukcijų gamybos, renovuojamų gyvenamųjų namų. Per daugiau nei 20 metų veiklos laikotarpį įmonė nuolat augo ir plėtėsi. Vien 2018 metais sukurta ~30 naujų darbo vietų, tačiau įmonei tai nėra riba, nes planuojama tolimesnė įmonės plėtra sukurs dar daugiau naujų darbo vietų per artimiausius kelerius metus.

 

UAB „Citma“

Įmonė užsiima šviežių vaisių ir daržovių importu ir eksportu. Jau 25-erius metus gyvuojanti įmonė vysto mažmeninę ir didmeninę prekybą Europos Sąjungos kokybės reikalavimus atitinkančiais šviežiais vaisiais ir daržovėmis. Bendrovė garsėja dideliu produktų asortimentu, patenkinančiu išrankiausio kliento skonį.

 

UAB „Šiaulių būstas“

Bendrovė Šiaulių miesto daugiabučius aptarnauja nuo 1995 metų. Įmonių grupėje dirba 96 darbuotojai, teikiantys įvairias paslaugas: nuo aplinkos valymo iki inžinerinės įrangos priežiūros. Įmonė nuolat investuoja į socialinės atsakomybės projektus, remia bei aktyviai dalyvauja kultūriniuose renginiuose. Taip pat „Šiaulių būstas“ lyderiauja teikiant elektronines paslaugas: praėjusių metų pabaigoje savo klientams pristatė išmaniąją programėlę „eBŪSTAS“, kurios pagalba galima apmokėti sąskaitas, spręsti iškilusias problemas.

 

UAB „Šiaulių vandenys“

Vykdydama pagrindinę veiklą – geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą – nuosekliai investuoja ir atnaujina vandentvarkos ūkio infrastruktūrą. Tik taip bendrovė užtikrina teikiamų paslaugų kokybę ir plėtrą. Šiais metais bendrovė tęsė dviejų projektų, finansuojamų 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų lėšomis, įgyvendinimą. Projektų metu mieste rekonstruojami labiausiai susidėvėję vandentiekio, nuotekų ir paviršinių nuotekų tinklai. Dėl nuosekliai plėtojamos vandentiekio ir nuotekų tinklų infrastruktūros UAB „Šiaulių vandenys“ klientų skaičius Šiauliuose kasmet auga.

 

AB „Šiaulių energija“

Pagrindinė AB „Šiaulių energija“ veikla  – šilumos energijos gamyba, centralizuotai tiekiant ją šildymui ir karšto vandens ruošimui, elektros energijos gamyba. AB „Šiaulių energija“ siekia patraukliausios paslaugų kainos, maksimalaus patikimumo ir minimalios taršos. Bendrovės misija – patenkinti Šiaulių miesto ir rajono vartotojų šilumos poreikį, šilumos energiją tiekiant patikimai bei kokybiškai, užtikrinant ekonomiškai pagrįstą jos kainą.

Strateginiuose AB „Šiaulių energija“ planuose toliau tęsti ekonomiškai, finansiškai ir technologiškai pagrįstas investicijas į šilumos gamybą bei šilumos tiekimo tinklus.

AB „Panevėžio statybos trestas“

Akcinė bendrovė „Panevėžio statybos trestas“ – viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje, kuri savo veiklą statybų sektoriuje vykdo daugiau kaip 60 metų ir turi aukščiausią kompetenciją išskirtinei kokybei kurti. Įmonė  įgyvendina  itin svarbius ir sudėtingus projektus, kurie turi reikšmingos įtakos Lietuvos ekonominiam augimui, šalies infrastruktūros plėtrai bei aplinkosaugos gerinimui.

Šventės bankas – AB „Šiaulių bankas“

AB „Šiaulių bankas“, sėkmingai veikiantis visoje Lietuvoje, kelerius metus iš eilės tarptautinių finansų ir verslo leidinių skelbiamas geriausiu banku šalyje. „Šiaulių bankas“ daugiau kaip prieš dvidešimt šešerius metus gimė būtent čia – Šiauliuose.  Visus tuos metus „Šiaulių bankas“ siekė būti patikimas finansinis partneris, padedantis įgyvendinti žmonių idėjas ir verslo ambicijas. „Šiaulių bankas“ didžiuojasi galėdamas vėl prisidėti prie šimtmečius skaičiuojančio savo gimtojo miesto sukakties ir švęsti ją kartu.  „Šiaulių bankas“ sveikina Šiaulius!

Šventės organizatorius – Šiaulių kultūros centras – dėkoja visoms verslo įmonėms, padedančioms įgyventi iškeltas idėjas. Kviečiame susipažinti su visu šventės rėmėjų sąrašu adresu www.siauliukc.lt (https://www.siauliukc.lt/news/247/63/Siauliu-dienu-782-remejai-ir-sventes-draugai/).

Visa šventės programa: https://bit.ly/2wdcpGZ

Pranešimą paskelbė: Vitalis Lebedis, Šiaulių miesto savivaldybė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą