Namai

Šiaulių banko grupės įmonės Kaune susitelkė verslo centre „Sqveras“

Naujame Kauno verslo centre „Sqveras“ nuo šiandien darbą pradeda Šiaulių banko grupės įmonės –  Kauno filialo administracija, iki šiol Laisvės al. ir Vytauto pr. veikę klientų aptarnavimo padaliniai bei banko antrinės įmonės „SB lizingas“ ir „SB draudimas“.

Šiaulių banko grupė – didžiausias verslo centro „Sqveras“ nuomininkas, užimantis visą (vieną iš dviejų) aštuonių aukštų korpusą. Daugiau nei 2.500 kv. m patalpose iš viso dirbs beveik 170 Šiaulių banko grupės darbuotojų.

Klientai bus aptarnaujami erdviame ir moderniame klientų aptarnavimo centre, išsiskiriančiame spalvingu ir ergonomišku interjeru. Banko klientams į verslo centrą „Sqveras“ patogu atvykti, nes jis įsikūręs centrinėje miesto dalyje – priešais  „Žalgirio“ areną ir šalia senamiesčio. 

„Sutelkus banko ir antrinių įmonių padalinius, naudą pajus ir klientai, ir darbuotojai. Dabar klientams galime pasiūlyti visas grupės įmonių finansines paslaugas vienoje vietoje. Iki šiol banko grupės padaliniai buvo įsikūrę skirtingose vietose, o perkėlus juos po vienu stogu pasieksime sinergijos efektą – darbas vyks efektyviau ir sklandžiau. Darbuotojams užtikrinsime patogią ir modernią darbo aplinką“, – teigė Šiaulių banko turto valdymo ir administravimo departamento direktorius Paulius Simukaitis. 

Naujame Šiaulių banko biure vidaus erdves sukūrė architektas Artūras Imbrasas, anksčiau projektavęs ir prisidėjęs prie „PC „Ozas“, „Bite Lietuva“, „Pegasas“ objektų projektavimo darbų.

Naujojo verslo centro „Sqveras“ pastatą pastatė ir vysto statybų bendrovė „YIT Kausta“.

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Biliauskas, UAB Headline agency

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą