Laisvalaikis

Sėkmės simboliai: skaičius 7, kuriuo tiki ir sportininkai, ir mokslininkai

Krepšinio karštinė ir aistros – praktiškai kiekvieno lietuvio kasdienybė, žaidimo atgarsiai pasiekia visus, net ir nesidominčius krepšiniu. O dabar, artėjant Pasaulio Krepšinio čempionatui, krepšinis karaliauja dar stipriau. Ar dažnai pagalvojate, kiek sėkmės yra krepšinyje? Daugybė! Juk, likus kelioms sekundėms iki žaidimo pabaigos, kai rezultatas – lygus, reikalingas ne tik didelis meistriškumas, bet ir daug sėkmės.

Sėkmės elementas futbolo varžybose ar žaidžiant tenisą, irgi labai stiprus. Ten kiekvienas taškas – ypatingos vertės. Apibendrinant, galima teigti, jog kamuolys gali atnešti ir dažnai atneša, laimėjimus.

Sėkmės ir laimės ženklai supa ir mūsų kasdienybę. Tai – noras, sugalvotas pamačius krentančią žvaigždę, sudužusios lėkštės šukės, nešančios laimę, ar simbolinis pabeldimas į medį, kuris turi apsaugoti nuo nelaimių.

Daug laimės ženklų asocijuojami ir su skaičiais, kurių kiekvienas turi savo reikšmę. Dažniausiai sutinkamas ir vienas svarbiausių – skaičius 7. Juk savaitė turi 7 dienas, muziką sudaro 7 natos, vaivorykštę – 7 spalvos, egzistuoja 7 didžiosios planetos, 7 pasaulio stebuklai, 7 žvaigždės didžiuosiuose ir mažuosiuose Grįžulo ratuose, Mėnulio fazės trunka 7 dienas, o žmogaus fizinių bei dvasinių savybių vystymasis vyksta kas septynis metus. Teigiama, kad septynetas skatina žmones dirbti ir įgyvendinti savo tikslus, ieškoti nuotykių, siekti pokyčių bei pasitikėti laime. Turbūt ne veltui ir žinomas krepšininkas Darjušas Lavrinovičius ar futbolo žvaigždė – Cristiano Ronaldo, vilki 7 numeriu pažymėtus marškinėlius. 7 lydėjo ir garsiąją „Apollo 7“ misiją, kurios tikslas buvo apskrieti žemės orbitą.

Viena populiariausių momentinių loterijų Lietuvoje „Sėkmės 7” savo pavadinime taip pat akcentuoja šį skaičių kaip sėkmės ženklą, nes loterijoje, kaip ir krepšinyje, svarbu turėti sėkmingą ranką. Sėkmės faktorių puikiai pagrindžia faktas, kad 2019 metais šioje loterijoje Lietuvos žaidėjai iš viso jau laimėjo daugiau nei 6 milijonus Eur.

Štai 20 000 Eur laimėtojas iš Panevėžio – didelis „Sėkmės 7 (2 Eur)“ gerbėjas, nuolat laimintis 10 ar 20 eurų sumas, negalėjo patikėti nusišypsojusia sėkme. „Tikrai ne iškart patikėjau, pamaniau, gal taisykles ne taip perskaičiau, arba kažkokia klaida įsivėlė“, – pasakojo panevėžietis.

O didžiausią „Sėkmės 7 (5 Eur)“ loterijos prizą – 75 000 Eur laimėjusi žaidėja iš Šiaulių rajono, „Sėkmės 7“ bilietus perka kiekvienos kelionės į kitą miestą metu. „Kaskart kur nors išvažiavusi, būtinai nusiperku momentinės loterijos „Sėkmės 7“ bilietą – ji mano mėgstamiausia. Šį kartą, laimingą bilietą išsirinkau iš maždaug dešimties bilietų krūvos“, – sėkme džiaugėsi laimėtoja.

Momentinė loterija „Sėkmės 7“ kviečia sėkmės ir jos ženklų ieškoti drauge. Parduotuvėse rasite net 5 „Sėkmės 7” bilietus, su kuriais galima laimėti pagrindinius prizus iki 1000, 5000, 20 000, 75 000 ar net 250 000 eurų.

Pranešimą paskelbė: Unė Dabužinskaitė, UAB „Lotelita”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą