Laisvalaikis

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA Vilniuje atnaujina savo veiklą

Po daugiau nei septynių mėnesių pertraukos atsiveria 4.300 kv. m. šeimos pramogų parkas ADVENTICA. Sušvelninus laisvalaikio ir pramogų veiklų ribojimus bei įvedus Galimybių paso modeliu paremtus veiklos atlaisvinimus, veiklą atnaujinantis šeimos pramogų parkas lankytojų lauks nuo gegužės 27 d. – čia žadamos ne tik naujos ar jau pamėgtos pramogos, bet ir užtikrintas lankytojų bei darbuotojų saugumas. 

Lietuvoje nuo gegužės 24 d. įsigaliojo Galimybių pasas, su kuriuo dalinai leidžiamos veiklos uždarose patalpose. Nuo karantino paskelbimo iki dabar beveik visos su vaikais susijusios veiklos buvo draudžiamos – stovyklos, neformalaus ugdymo būreliai, asmeninės šventės, pramogų, sveikatinimo veikla uždarose patalpose. Vaikams iki 16 metų amžiaus Galimybių paso reikalavimai netaikomi, tačiau dėl veiklos specifikos kai kuriais atvejais būtina suaugusiųjų palyda.

„Atsidarome, nes tai vienintelis būdas tiek teikti džiaugsmą vaikams, tiek išgyventi. Kiekvieną dieną nuo praeitų metų lapkričio pradžios sulaukiame daugybės lankytojų žinučių su klausimais, kada atsidarysime, bet veiklos ribojimai automatiškai pratęsiami be jokios perspektyvos pradėti veiklą. Šiais metais nesame gavę jokių valstybės subsidijų fiksuotiems kaštams dengti, o vaikų pramogų sektorius tiesiog buvo pamirštas. Galimybių pasas – pirmas žingsnis veiklų atlaisvinimui“, – teigia Vytenis Benetis, pramogų parko ADVENTICA vadovas.

Kaip sako ADVENTICA vadovas, vos paskelbus apie atsidarymą, susidurta su įvairiais pasisakymais socialinėje erdvėje – nors vieni noriai palaikė verslų atsivėrimą, dalis žmonių reiškė nepasitenkinimą, esą galimybė apsilankyti pramogų vietose su Galimybių pasu skatina diskriminaciją.

„Visgi manome, kad užtikrinus saugią aplinką, būtiniausias apsaugos priemones, laikantis saugumo taisyklių, verslų atsidarymas yra geras žingsnis, išvaduojantis nuo ilgų mėnesių stagnacijos. ADVENTICA pramogų parke atsivėrimo laukėme su nekantrumu, esame pasirengę sutikti kiekvieną lankytoją, tačiau, kaip atsakingas verslas, privalome laikytis visų Vyriausybės nustatytų karantino taisyklių. Dėl savo darbuotojų ir lankytojų saugumo bei siekdami sumažinti užsikrėtimo COVID-19 riziką, pasirūpinome tiek papildomomis dezinfekcinėmis priemonėmis, tiek intensyviu vėdinimu, antrojo karantino metu PPC OZAS iniciatyva ADVENTICA šeimos pramogų parko ventiliacijos sistemoje buvo sumontuoti CO2 matuokliai, kurių pagalba bus nuolatos stebimas CO2 kiekis patalpose, CO2 monitoringas leidžia užtikrinti geresnę patalpų oro kokybę ir saugumą, be kita ko esame pasirengę reguliuoti srautus“, – teigia V. Benetis.

Sąlygas apsilankyti šeimos pramogų parke suteiks ir Galimybių pasas, kurio ADVENTICA lankytojams prireiks vos keliose situacijose – kai tėvai lydės vaikus iki 6 metų ir kai vyks asmeninės šventės, kurių metu dalyvaus suaugusieji. „Džiaugiamės, kad Galimybių pasą gauti sudarytos sąlygos visiems, tai gana paprasta. Net ir negavę skiepų, lankytojai, atlikę koronaviruso testą ir turintys neigiamą rezultatą, gali ateiti į tokias pramogų vietas kaip ADVENTICA. Puiku ir tai, kad testavimas savivaldybių įrengtuose testavimo punktuose yra nemokamas. Viliamės, kad su šiomis priemonėmis atsigaus ne tik verslas, bet ir žmonės, išsiilgę pramogų ir smagaus laiko praleidimo“, – sako V. Benetis.

ADVENTICA šeimos pramogų parkas yra įsikūręs prekybos ir pramogų centre „Ozas“. 12 krepšinio aikštelių dydžio šeimos pramogų parke įrengta net 14 teminių gimtadienio kambarių, žaidimai ir edukaciniai užsiėmimai vaikams, poilsio ir darbo erdvės tėvams bei pramogos, kuriose dalyvauti gali visa šeima: karstynės, laipynės, mažylių erdvė, kartodromas, interaktyvios sienos, pramoginiai žaidimų stalai, „Alfa run“ nindžių takas ir daugybė kitų pramogų.

„Atsidarymo proga lankytojams paruošėme daug naujovių – nauji, mūsų pačių kurti atrakcionai, 1 val. apsilankymo bilietas, atnaujinti gimtadienio kambariai. Tikimės, kad lankytojams visos šios naujovės labai patiks“, – teigia V. Benetis. „Jau dabar matome didelį susidomėjimą iš mokyklų ir darželių dėl išleistuvių švenčių, grupinių rezervacijų, be to, patys pasiūlysime vasaros dienines stovyklas. Labiausiai laukiame, kad ADVENTICA parko veikimui būtų panaikinti visi likę ribojimai ir šeimoms nebebūtų jokių kliūčių pramogauti su vaikais“.

Daugiau informacijos:

Vytenis Benetis, vytenis@adventica.lt,

Justas Gavėnas, justas@adventica.lt,

+370 685 37666

Pranešimą paskelbė: Monika Zavistauskaitė, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą