Studijos - Karjera

Seimo Pirmininkė sveikina Rugsėjo 1-osios proga

2021 m. rugsėjo 1 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sveikina mokinius, studentus, pedagogus, dėstytojus bei visą švietimo ir mokslo bendruomenę su Mokslo ir žinių diena.

„Ši Rugsėjo 1-oji – ypatinga, po ilgos pertraukos klasėse ir auditorijos vėl girdėsis skrebenimas ir šnaresys, o koridoriuose aidės juokas. Šiandien švenčiame ne tik grįžimą į ugdymo įstaigas, bet ir visą gyvenimą besitęsiančią žinių ir atradimų kelionę. Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems jos palydovams – pedagogams ir dėstytojams, kurių pastangos ir meilė darbui veda mus šiuo keliu. Būkite stiprūs ir kantrūs, nuolat tobulėkite.

O Jums, mieli moksleiviai ir studentai, linkiu pažinimo džiaugsmo, ugdyti kritinį mąstymą, būti žingeidiems ir drąsiems“, – sveikindama teigia Seimo Pirmininkė.

Šiandien Lietuvos Respublikos Seime pasirašomas susitarimas dėl Lietuvos švietimo politikos.

„Ilgai lauktas susitarimas dėl švietimo politikos pirmiausia svarbus tuo, kad nubrėš ilgalaikių pokyčių kryptį ir stabilizuos pačią Lietuvos švietimo sistemą, padės išlaikyti tęstinumą ir nuoseklumą, nepaisant besikeičiančių politinių jėgų“, – sako parlamento vadovė.

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėjėja

Raminta Maselienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. raminta.maseliene@lrs.lt

 

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą