Studijos - Karjera

Seimo narių pranešimas: „Dėl egzaminų rezultatų konservatoriai prašo skubiai sušaukti Švietimo ir mokslo komiteto posėdį“

2020 m. rugpjūčio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos, Švietimo ir mokslo komiteto nariai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Vytautas Juozapaitis ir Edmundas Pupinis prašo skubiai surengti neeilinį Komiteto posėdį valstybinių brandos egzaminų rezultatams aptarti.

„Prastėjantys matematikos egzaminų rezultatai, deja, jau tapo ydinga tendencija. Šiomis dienomis girdėjome nemažai vertinimų, kodėl taip atsitiko. Įvardinta, kad tai dėl sisteminių bėdų, galimai netinkamai suformuluotų egzamino užduočių, nuotolinio mokymo ir pan. Tačiau nesuprantame, kodėl atsakingos institucijos jau prieš porą metų matydamos pasiekimų rezultatus nesiėmė jokių veiksmų. Ar galime pasitikėti, kad jau dabar tikrai bus imamasi tinkamų priemonių problemai spręsti? Norime iš atsakingų institucijų išgirsti konkrečius planus ir įsipareigojimus“, – sako TS-LKD pirmininko ir TS-LKD frakcijos Seime seniūno pavaduotoja R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

 

Kontaktams:

TS-LKD viešieji ryšiai

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. informacija@tsajunga.lt

 

 

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą