Sportas

Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisija pritaria, kad valstybės nuosavybėje esantis aerodromų turtas būtų perduotas aviacijos sporto asociacijoms

2020 m. birželio 11 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Birželio 10 d. posėdyje Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisija pritarė Aviacijos įstatymo Nr. VIII‑2066 31 straipsnio pakeitimo ir Valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo Nr. VIII-729 14 straipsnio pakeitimo įstatymų projektams (Nr. XIIIP‑4509; Nr. XIIIP‑4510; Nr. XIIIP‑4683; Nr. XIIIP‑4684), kuriais siekiama numatyti galimybę valstybės nuosavybėje esantį aerodromų turtą perduoti valdyti ir naudoti aviacijos sporto federacijas ir aeroklubus vienijančioms asociacijoms.

Atsižvelgdama į Seimo kanceliarijos Teisės departamento pastabas, Komisija siūlo pagrindiniam Seimo Ekonomikos komitetui įstatymo projektus patobulinti ir siūlyti Seimo nario Andriaus Palionio teikiamus įstatymų projektus sujungti su iš esmės tuo pačiu tikslu pateiktais Seimo nario Jono Jaručio įstatymų projektais.

Komisijos nariai vieningai sutarė, kad valstybei priklausančius aerodromus būtina išsaugoti ir sudaryti galimybes juose plėtoti aviacijos sportą.

Komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, tel. (8 5) 239 6653

Parengė

Seimo kanceliarijos patarėja Jurgita Petniūnaitė, tel. (8 5) 239 6177

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą