Sportas

Pasiektas Lietuvos rekordas: per valandą nuplauta 270 automobilių

Vilniuje, Dubliškių gatvės „Švaros brolių“ Express tunelinėje plovykloje pasiektas Lietuvos automobilių plovimo rekordas – per valandą nuplauta 270 automobilių. Siekiant rekordo bendrovė plovė miesto bites – „CityBee“ automobilius, kurių švara galės mėgautis jais besinaudojantys vilniečiai. O naudojant plovykloje įrengtą inovatyvią antrinio vandens panaudojimo sistemą, net trečdalis viso rekordo metu plovimui sunaudoto vandens buvo perdirbta ir panaudota plovimo procese dar kartą.

Šį pasiekimą gegužės paskutinį sekmadienį oficialiai užfiksavo rekordų agentūra „Rekordų akademija“, jis bus įtrauktas ir į Lietuvos rekordų knygą.

„Tunelinėje plovykloje automobilio plovimas užtrunka vos 96 sekundes, o vienu metu tunelyje galime plauti 6 automobilius, tad teoriškai tokį kiekį automobilių per valandą nuplauti galima. Praktiškai per valandą nuplaunamų automobilių vidurkis plovyklose nuolat kinta dėl skirtingų srautų, oro sąlygų ir vairuotojų įpročių, todėl nusprendėme išsikelti iššūkį sau ir patikrinti mūsų tunelinių plovyklų galimybes“, – sako Saulius Vaičekauskas „PRO BRO Express“ tunelinių plovyklų tinklo vadovas.

Pasak jo, vieta rekordui taip pat pasirinkta neatsitiktinai – šiuo metu Dubliškių gatvės plovykla yra didžiausia tinklo plovykla Lietuvoje, birželio 1-ąją švęsianti savo pirmąjį gimtadienį. Joje taip pat įdiegta pažangi vandens perdirbimo sistema, kuri leidžia surinkti plovimo metu panaudotą vandenį, išvalyti ir grąžinti antram plovimui.

„Tai buvo pirmoji plovykla, kurioje įdiegėme šią sistemą, o dabar tai tampa naujų plovyklų standartu. Siekiant rekordo naudojant vandens perdirbimo sistemą, plovimo metu sutaupėme apie 30 proc. vandens – tai puikiai parodo, jog tvarumo siekiančios inovacijos veikia ir jas pritaikyti galima bet kurioje srityje.

Plauti „CityBee“ automobilius pasirinkome taip pat sąmoningai – palaikome automobilių dalijimosi sistemas, kurios yra ne tik vilniečių pamėgtas keliavimo būdas, bet ir aplinkai draugiškesnis pasirinkimas, tad ši idėja dera ir su mūsų bendrovėje skatinamomis vertybėmis. Savo darbu kasdien siekiame puoselėti švaros kultūrą ir taip kurti švaresnį miesto veidą“, ­– sako S. Vaičekauskas.

Jis priduria, jog jau trečius metus bendrovė investuoja į miesto aplinkos švarą ir jos tobulinimą – įrengia suoliukus ir poilsio vietas, dviračių tvarkymo stoteles, apželdina ir sutvarko aplinką, o 2020-aisiais pietinėje Vilniaus dalyje nuvalė ir nelegalius „grafičius“.

„PRO BRO Group“ – įmonių grupė, tiesiogiai valdanti keturias įmones: UAB „Švaros broliai“, teikiančią automobilių bei patalpų švaros paslaugas Lietuvoje, UAB „PRO BRO Car wash systems“, tiekiančią ir gaminančią automobilių švaros paslaugoms užtikrinti skirtą įrangą bei medžiagas, UAB „PRO BRO Express“, besirūpinančią tunelinių plovyklų franšizių pardavimu bei aptarnavimu, ir UAB „PRO BRO asset management“, valdančią nekilnojamojo turto vystymo projektus.

Pranešimą paskelbė: Gintarė Dabrišiūtė, Integrity PR

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą