Laisvalaikis

„Samsung“ sulenkiamą ekraną sujungė su dirbtinio intelekto funkcijomis: pristatyti „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“ išmanieji telefonai

Liepos 10 d. technologijų kompanija „Samsung“ pristatė šeštos kartos sulenkiamus „Galaxy“ išmaniuosius telefonus – „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“. Naujieji įrenginiai yra ploniausi ir lengviausi „Galaxy“ serijos istorijoje bei lanksčią formą leidžia išnaudoti dar įvairesnėms „Galaxy“ dirbtinio intelekto (DI) funkcijoms. Našesniais lustais aprūpinti išmanieji telefonai geba generuoti tekstą pagal pateiktus raktažodžius, versti PDF dokumentus bei vienu paspaudimu suteikti daugiau informacijos apie ekrane matomą turinį.

„Samsung“ buvo pionierė tiek rinkoje pristačiusi sulenkiamą įrenginį, tiek išmaniajame telefone integravusi pažangius DI sprendimus. „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“ apjungia šias inovacijas, vartotojams pasiūlydami automatizuotą vertimą, suasmenintus atsakymus į žinutes ir patogesnį darbą su keliomis aplikacijomis vienu metu. „Forbes Advisor“ duomenys rodo, kad net 83 proc. klientų DI funkcijas telefone naudoja kiekvieną dieną. Be viso to, abu naujo dizaino įrenginiai gali pasigirti dar tvirtesne konstrukcija ir rinkoje pajėgiausiu procesoriumi, kurie svariai prisidės, kad šie sulenkiami išmanieji vartotojams galėtų tarnauti net iki septynerių metų“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Kompaktiškiausia ir patvariausia „Galaxy“ serijos karta

Ilgus metus kaupta patirtis kuriant sulenkiamą ekraną turinčius įrenginius ir besitęsiančios investicijos į inovacijas leido suploninti bei palengvinti naujųjų „Galaxy“ linijos modelių korpusus, kad juos būtų patogiau laikyti ir nešiotis.

Ekrano sulenkimo mechanizmas nuo šiol dar geriau paskirsto smūgio jėgą kritimo ar sutrenkimo atveju, o patobulinti pagrindinio ekrano sluoksniai padės sumažinti lenkimo vietoje nuo lankstymo ilgainiui atsirandantį griovelį. Naujųjų išmaniųjų konstrukcijoje taip pat įtaisytas patobulintas „Armor“ aliuminis ir tvirtasis „Corning® Gorilla® Glass Victus® 2“ stiklas. Įrenginių gamyboje, be didelės įvairovės kitų pakartotinai naudojamų medžiagų, taip pat pirmąkart debiutavo iš perdirbto aukso ir vario pagaminti įrenginio komponentai. Visa tai šiuos įrenginius paverčia tvirčiausiais ir tvariausiais „Galaxy“ serijos istorijoje.

Šeštos kartos sulenkiami išmanieji telefonai išsiskiria ir savo galia. Abiejuose modeliuose montuojamas šiuo metu rinkoje našiausias lustų rinkinys „Snapdragon® 8 Gen 3“, subalansuotas DI užduočių apdorojimui ir itin didelėms grafinėms apkrovoms.

Pažangūs komponentai ir kitos į ilgaamžiškumą nukreiptos inovacijos „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“ suteiks galimybę net septynerius metus gauti operacinės sistemos atnaujinimus bei saugumo pataisymus. Tai leis vartotojams šiais įrenginiais naudotis dar ilgiau ir prisidės prie tvaraus išmaniųjų telefonų keitimo ciklo.

„Galaxy Fold6“: didelio ekrano galimybes išplečiantis DI

Siekiant dar labiau padidinti vartotojų veiklos efektyvumą, „Galaxy AI“ funkcijos buvo adaptuotos dideliam 7,6 colio įstrižainės „Galaxy Fold6“ ekranui. „Samsung Notes“ programėlėje atsiradusi „Pastabų pagalba“ geba automatiškai kurti užrašų santraukas, versti ir tiesiogiai pačioje aplikacijoje garso įrašus transkribuoti į tekstą, o PDF failų vertimo funkcija ne tik be papildomų programėlių išverčia tekstą dokumentuose, bet ir jį tvarkingai atvaizduoja.

„Samsung“ klaviatūrą papildęs „Composer“ funkcionalumas pajėgus sugeneruoti tekstą „Gmail“, „Instagram“ ir kitose socialinių tinklų programėlėse. „Composer“ sukurtas turinys remiasi mūsų pateiktais raktažodžiais bei ankstesniais įrašais, todėl atkartoja vartotojui įprastą minčių raiškos toną. Tuo metu mėgstantys naudoti „S-Pen“ rašiklį, įvertins vertimo, užrašų ir kitas patogias funkcijas siūlantį „Smart select“ įrankį bei „Sketch to Image“, kuri pagal vartotojo eskizą sugeneruoja visavertį paveikslėlį.

„Google Gemini“ integracija „Galaxy Fold6“ savininkams suteikia galimybę jam deleguoti užduotis, naudojant „Hey Google“ balso komandą arba pabraukus ekrano kampą. Šio DI asistento sąsaja su kitomis „Google“ paslaugomis supaprastina tokių darbų, kaip kelionės planavimas, atlikimą. „Gemini“ gali rasti reikiamus skrydžius, padėti rezervuoti viešbučius ir sukurti lankytinų vietų maršrutą nuvykus į kelionės tikslą. Be to, žiūrint „YouTube“ vaizdo įrašus, „Gemini“ gali pateikti daugiau informacijos apie jame matomus aktorius, o „Circle to Search“ – „Google“ paieškoje surasti bet kokį vartotojo ekrane apibrauktą objektą.

Be realaus laiko pokalbių vertimo, „Galaxy  Fold6“ kalbos barjerus naikina ir su jo unikaliai formai pritaikytu „Vertėjas žodžiu“ funkcionalumu – jis leidžia bendrauti su gatvėje sutiktais užsieniečiais išverstą tekstą vienu metu matant tiek išoriniame, tiek vidiniame ekranuose. DI taip pat padeda išlaisvinti kūrybines galias atėjus įkvėpimui – „Nuotraukų pagalba“ dideliame ekrane įgalina profesionaliai redaguoti nuotraukas, „Portrait Studio“ leidžia rinktis iš daugybės portretų stilių, o „Momentinis sulėtinimas“, sugeneruodama papildomus kadrus, suteikia galimybę įprastą vaizdo įrašą paversti sulėtintu.

„Galaxy Flip6“: sukurtas jūsų unikalioms patirtims

Išorinis 3,4 colio įstrižainės „FlexWindow“ ekranas „Galaxy Flip6“ modelyje buvo papildomai patobulintas, siekiant įgalinti DI funkcijų veikimą neatlenkus įrenginio. „Suggested replies“ analizuoja mūsų ankstesnes žinutes, todėl atėjus naujai, sugeneruojamas tinkamas atsakymas, kurį pašnekovui galima išsiųsti vos vienu paspaudimu. Šiame ekrane taip pat galima patogiai matyti „Samsung Health“ sveikatos rodiklių stebėjimo duomenis, pranešimus ar perjungti grojančią dainą.

Šeštos kartos „Flip“ tęsia šios modelių linijos tradicijas, siūlydamas plačias įrenginio suasmeninimo galimybės. DI paremtas „Photo Ambient“ ekrano fonas gali keistis realiu laiku priklausomai nuo oro, o pagrindinio ekrano elementų išdėstymo patarimai padeda užtikrinti, kad ekrano fonas visada būtų gerai matomas. Kūrybingumo temą pratęsia asmenukių fotografavimą galine kamera įgalinantis „Flex“ kameros funkcionalumas, kuris naujajame „Flip“ modelyje buvo papildytas „Auto Zoom“ automatinio priartinimo funkcija. Ji automatiškai aptinka fotografuojamą objektą ir kadre jį tinkamai įrėmina, tad to nebereikia daryti rankiniu būdu.

Kur kas geresne baterijos ištverme už pirmtakus pasižymintis „Flip6“ taip pat sulaukė reikšmingų kameros atnaujinimų. Naujas 50 MP pagrindinis jutiklis leidžia du kartus priartinti objektą išvengiant optinio triukšmo, o DI šios kameros priartinimo galimybes papildomai išplečia iki 10 kartų. Patobulinta 12 MP itin plataus kampo kamera fiksuoja dar detalesnes nuotraukas, o naktinis režimas su video HDR funkcija įgalina įamžinti kokybiškesnius vaizdo įrašus net ir esant blogam apšvietimui.

Fotografavimą taip pat palengvina „Instagram“ programėlės kameroje pradėjęs veikti naktinis režimas, kuris suteikia galimybę toje pačioje programėlėje užfiksuoti įspūdingas naktines nuotraukas ir jomis pasidalinti su draugais, naudojant „Instagram Stories“.

„Galaxy Buds3“ serija: išplėstinė „Galaxy AI“ patirtis

S.Skupas pažymi, kad pirkėjai, įsigydami naujus įrenginius, elgiasi atsakingai. Kas trečias pirkėjas naudojasi „Trade In“ programa, kai už seną priduotą įrenginį suteikiama nuolaida naujam įrenginiui įsigyti, o atlikus būtinus remonto darbus, seniems įrenginiams suteikiamas naujas gyvenimas.

Kartu su „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“ buvo pristatyti du nauji ausinių modeliai – ilgam dėvėjimui skirtos „Galaxy Buds3“ ir ypatingai garso kokybei subalansuotos „Galaxy Buds3 Pro“. Naujosios ausines pasižymi moderniu dizainu ir lengvu valdymu. Funkcija „Voice Command“ ausinių valdymo galimybes papildo balso komandomis, leidžiančiomis sustabdyti muziką ir atlikti kitus veiksmus, neliečiant nei ausinukų, nei išmaniojo telefono.

Prijungtos prie „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“, naudojant „Interpreter“ funkcionalumą, „Galaxy Buds3“ serijos ausinės geba realiu laiku versti užsienio kalbą, todėl kalbos barjerai taps praeitimi. „Buds3“ ausinėse esantys mikrofonai realiuoju laiku analizuoja garsą ausies viduje ir išorėje, taip pagerinant aktyvaus triukšmo slopinimo (ANC) funkcijos veikimo kokybę. „Buds3 Pro“ montuojami patobulinti dviejų krypčių garsiakalbiai, dvigubi stiprintuvai ir „Ultra High Quality“ kokybė leidžia išgirsti kiekvieną aukštos raiškos garso natą.

„Buds3“ mašininio mokymosi galimybes taip pat išnaudoja balso skambučių kokybės pagerinimui – triukšmingoje aplinkoje ausinės geba išskirti pašnekovo balsą, jį sustiprindamos ir atkurdamos jo detales.

„Galaxy Flip6“, „Galaxy Fold6“ ir „Galaxy Buds3“ išankstiniai užsakymai prasideda liepos 10 d., o oficiali šių produktų prekyba startuos liepos 24 d. „Galaxy Fold6“ bus galima įsigyti sidabrinės pilkos ir tamsiai mėlynos spalvų, o „Galaxy Flip6“ pirkėjai galės rinktis iš sidabrinės pilkos, mėlynos ir mėtinės spalvų variantų. Dar daugiau išskirtinių „Galaxy“ spalvų bus galima rasti išmanųjį įsigyjant bendrovės internetinėje parduotuvėje. Atnaujintu dizainu pasižyminčios „Galaxy Buds3“ ausinės bus prieinamos sidabrinės arba baltos spalvų.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą