Laisvalaikis

„Samsung“ naujiena pasirodys rytoj: 10 faktų apie jau pažįstamą telefonų seriją

Visiems gandams netrukus ateis galas: „Samsung“ jau rytoj atskleis pasauliui naujausią savo produktą arba produktus. Kol kas oficialiai neskelbiama, kas konkrečiai tai bus, tačiau jau žinoma, kad laukti liko nedaug – oficialus įrenginio pristatymas vyks trečiadienį, rugpjūčio 7 d. Niujorke. O kol laukiame naujienų, norime atsigręžti į vartotojų pasitikėjimą jau užsitikrinusius „Samsung“ senbuvius. Todėl „Bitės Profai“ dalinasi 10 įdomiausių faktų apie itin populiarios „Samsung Galaxy Note“ serijos išmaniuosius telefonus.

„Šios serijos telefonai sudrebino išmaniųjų telefonų rinką, nes buvo laikomi pirmaisiais sėkmingais tokio tipo įrenginių pavyzdžiais. Šie telefonai garsėjo didesniu nei įprasta ekranu, kuris leido atlikti tas užduotis, kurias anksčiau galėdavo padaryti tik planšečių vartotojai. Tikėtina, kad „Samsung“ ir toliau tobulins šią savo sėkmingą seriją bei pateiks naujų atnaujinimų“, – teigia „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas ir pateikia 10 faktų apie „Samsung Galaxy Note“ serijos telefonus.

1. Sėkminga pradžia

Pirmasis „Samsung Galaxy Note“ telefonas prekyboje pasirodė 2011 metų spalio 29 d. Praėjus dviem mėnesiams po šio telefono išleidimo, jų buvo parduota jau milijonas vienetų. Praėjus 5 mėnesiams, jų buvo parduota jau apie 5 milijonus.

2. Ar užtektų abiejų rankų pirštų norint suskaičiuoti visus „Samsung Galaxy Note“ telefonus?

„Samsung Galaxy Note“ telefonai greitai tapo populiarūs. Todėl kompanija investavo į jų tobulinimą ir naują serijos telefoną išleisdavo maždaug kas metus. Todėl jau yra net 9 „Samsung Galaxy Note“ telefonų modeliai ir, tikėtina, šis skaičius sėkmingai augs toliau.

3. Naujas telefonas – naujas žodis kalboje

Pirmasis „Samsung Galaxy Note“ buvo vadinamas „planšetafonu“ (angl. phablet), sudėjus žodžius telefonas (angl. phone) ir planšetė (angl. tablet). Tokį pavadinimą įrenginys gavo dėl tuo metu telefonams neįprastai didelio ekrano. Dabar tokio dydžio ekranas galėtų būti vadinamas netgi mažu, nes net gi standartiniai telefonų ekranai yra gerokai didesni. „Samsung Galaxy Note“ laikomi pirmaisiais sėkmingais planšetafonų pavyzdžiais.

4. „Galaxy Note“ – tarp visų laikų perkamiausių

Vienas žinomiausių šios serijos telefonų „Samsung Galaxy Note II“ yra 32-oje visų laikų perkamiausių telefonų sąrašo vietoje ir 6 vietoje visų laikų perkamiausių „Samsung“ telefonų sąraše.

5. Galima supainioti

Kuo skiriasi „Samsung Galaxy Note 8“ ir „Samsung Galaxy Note 8.0“? Pirmasis pavadinimas yra telefono, antrasis – planšetės. Anksčiau po „Samsung Galaxy Note“ vardu buvo leidžiami ne tik telefonai, bet ir planšetės. Jos, kaip ir išmanieji telefonai, komplektacijoje turėjo įvesties rašiklius.

6. Išsiskiria ne tik dideliu ekranu

Nors „Galaxy Note“ telefonų ekranas didesnis nei įprasta, šie telefonai turi dar vieną savybę, kuri juos paverčia panašiais į delninius kompiuterius ar planšetes. Visi šios serijos įrenginiai turi rašiklį. Dėl to šios serijos telefonai yra labai mėgstami rašiklį savo darbinėje ar meninėje veikloje naudojančių žmonių. Naujausias rašiklio modelis „S pen“ gerokai išmanesnis nei jo pirmtakai. Dabar jis lyg nuotolinis telefono valdymo pultas, kuriuo galima paleisti ar sustabdyti vaizdo įrašus, daryti nuotraukas rankose nelaikant telefono ar perjungti prezentacijos skaidres.

7. „Samsung Galaxy Note“ – interneto legenda

Dėl tuomet itin dideliu laikyto „Samsung Galaxy Note“ ekrano, šie telefonai internete buvo plačiai aptarinėjami. Pavyzdžiui, buvo juokaujama, kad kitas „Samsung Galaxy Note“ telefonas turėtų būti televizoriaus dydžio, turint omenyje ekrano didėjimo tendenciją. Dėl itin plačiai pasklidusių juokų, šis įrenginys tapo interneto legenda. Dar ir dabar internete galite rasti su šia tema susijusių „memų“.

8. Telefonas gali virsti kompiuteriu?

„Samsung Galaxy Note 9“ telefonas be papildomų įrenginių pagalbos gali virsti tikrų tikriausiu kompiuteriu. Pakanka turėti USB Type C – HDMI laidą, kuriuo kompiuterio ekraną būtų galima prijungti prie išmaniojo telefono.

9. „Note“ serijoje ir technologijų inovacija

„Samsung Galaxy Note Edge“ telefonas nebuvo tiesiog naujesnė „Note“ telefonų serijos versija. Su šio įrenginio išleidimu „Samsung“ pristatė ir naują, iki tol išmaniųjų telefonų rinkoje nematytą inovaciją – lenktą ekrano kraštą. Su šia inovacija ne tik prasiplėtė įrenginio ekrano dydis, bet ir padidėjo jo funkcionalumas – ši šoninė juosta leido patogiau valdyti programėles, greičiau pasiekti naudingą informaciją. Šį technologinį sprendimą dabar turi beveik visi „Samsung“ flagmanai. Tiesa, dabar jis dar modernesnis – lenkti abu ekrano kraštai.

10. „Samsung Galaxy Note 9“ kamera – lyg žmogaus akis

Kamera išskirtinė tuo, kad turi dvigubą diafragmą, todėl prisitaiko prie aplinkos sąlygų taip, kaip prie jų prisitaiko mūsų akys. Kai lauke šviesu, įsijungia F2.4 diafragmos režimas, kuris padeda išgauti maksimaliai ryškų vaizdą. O kai aplinka tamsi, įsijungia F1.5 režimas, kuris į objektyvą įleidžia daugiau šviesos, todėl net naktį daryti kadrai būna ryškūs ir aiškūs. Ši kamera reaguoja į šviesą ir tamsą lygiai taip, kaip ir mūsų akys.

Susipažinus su viena žinomiausių „Samsung“ telefonų serijų, lieka laukti, kuo dar nustebins ši kompanija. O jei apie „Samsung Galaxy Note“ ar kitus „Samsung“ telefonus norite sužinoti daugiau, visada galite kreiptis į didžiuosiuose Lietuvos miestuose įsikūrusius „Bitės Profus“, atsakys į jums rūpimus klausimus.

Apie „Bitė Lietuva“

„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų galimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“ išmaniuosius sprendimus padaro tokius paprastus ir patogius, kad jie tampa neatsiejama klientų gyvenimo dalimi.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą