Sportas

„Rimi“ taps generaliniu Vilniaus maratono vardo rėmėju

Po devynerių metų nepertraukiamo rėmimo „Danske Bank“ perduoda pagrindinio maratono vardo rėmėjo statusą taip pat devynerius metus iš eilės aktyviai Vilniaus maratoną rėmusiai mažmeninio tinklo valdytojai „Rimi Lietuva“. Įmonės generalinio direktoriaus Giedriaus Bandzevičiaus teigimu, tai nuoseklus žingsnis stiprinant vieną iš „Rimi“ korporatyvinės atsakomybės sričių dėmesį ir rūpestį pirkėjų bei darbuotojų sveikata bei gera savijauta. Savo ruožtu, „Danske Bank“ maratono vardo rėmimą keis parama kitai iniciatyvai ar organizacijai, dėl kurios bendrovė spręs kartu su darbuotojais.

„Per devynerius partnerystės su Vilniaus maratonu metus renginys išaugo iki didžiausio ir laukiamiausio sporto renginio Lietuvoje. Manome, jog tai – pats svarbiausias kartu pasiektas laimėjimas. Per tuos metus „Danske Bank“ taip pat labai stipriai augo ir keitėsi. Todėl nusprendėme, kad kaip generalinis rėmėjas savo didžiausią vertę jau sukūrėme. Atėjo metas padėti tiems, kuriems šiuo metu reikalinga tokia pati parama, kurios Vilniaus maratonui reikėjo 2012 m. Neabejojame, jog renginį perduodame į geras rankas, o mes ir toliau tikimės išlikti didžiausia Vilniaus maratono bėgikų komanda“, – sako „Danske Bank“ generalinis direktorius Ramūnas Bičiulaitis.

Savo ruožtu, generalinis „Rimi Lietuva“ direktorius G. Bandzevičius pastebi, jog maratonas tapo ne tik didžiausiu sporto renginiu, bet ir prisidėjo prie kintančio visuomenės požiūrio į sveiką gyvenseną.

„Per devynerius metus, kai dalyvaujame Vilniaus maratone kaip skirtingų trasų rėmėjas, išaugo ne tik renginys, bet ženkliai pasikeitė ir gyventojų požiūris į sveikatą. Ne tik judame daugiau, ieškome aktyvių laisvalaikio praleidimo būdų ir tobuliname sportinius gebėjimus, bet ypatingai daug dėmesio skiriame tam, ką valgome. Tai labai aiškiai matome iš kintančių mūsų pirkėjų poreikių ir įpročių. Todėl džiaugiamės pratęsiama ir išplečiama partneryste su Vilniaus maratonu. Neabejoju, kad tokį mūsų žingsnį įvertins tiek mūsų pirkėjai bei partneriai, tiek darbuotojai“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius.

„Danske Bank“ teigimu, toliau organizacijos viduje bus sprendžiama, kam šiuo metu vienas didžiausių Lietuvoje darbdavių galėtų skirti savo finansinę, žmogiškųjų išteklių, turimų žinių ar kitokio pobūdžio paramą. Tai bendrovė ketina daryti įtraukdama darbuotojus. Būtent jiems bus patikėta kartu spręsti, kuriose srityse Lietuvoje šiuo metu reikalingas didžiausias proveržis bei kaip ir prie kurių problemų sprendimo galėtų prisidėti daugiau kaip 4000 „Danske Bank“ darbuotojų. Taip pat, „Danske Bank“ patikina, kad šios permainos neturės jokios įtakos kitiems „Danske Bank“ remiamiems projektams. Bendrovė šiuo metu yra vienas iš pagrindinių „Women Go Tech“ programos, „Nacionalinio ekonomikos egzamino“ ir kitų iniciatyvų rėmėjų.

VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Valavičius dėkoja ilgamečiams partneriams už paramą ir tikina, kad pagrindinis renginio tikslas, nepaisant pasikeitusio generalinio maratono vardo rėmėjo, išlieka tas pats.

„Esame dėkingi partneriui ir rėmėjui „Danske Bank“ bei esame tikri, kad ir toliau išlaikysime ryšius Vilniaus maratono bėgime. Tuo pačiu džiaugiamės, kad nuo šiol generalinio maratono vardo rėmėjo poziciją Vilniaus maratone užims patikimas ir ilgametis partneris „Rimi Lietuva“. Bendras mūsų tikslas – kelti Vilniaus maratono renginio kokybę bei kartu su bėgimu populiarinti sveikos gyvensenos idėją. Aktyviai ieškome ir kitų socialiai atsakingų verslų, kurie galėtų prisidėti prie didžiausios bėgimo šventės kūrimo Lietuvoje,“ – sako D. Valavičius.

Pranešimą paskelbė: Sandra Paškauskaitė, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą