Namai

Renkantis natūralias valymo priemones savo namams

Kiekvienas iš mūsų valymo priemones turėtume pasirinkti labai atsakingai – atsižvelgdami į tai, iš ko yra sudarytas kiekvienas mūsų kasdienėje buityje naudojamas valiklis. Naudodami ekologiškas valymo priemones mes saugome tiek savo sveikatą, tiek ir mus supančią aplinką. Kuo daugiau žmonių atsigręš į tai, kas yra natūralu, saugu, efektyvu ir nekenksminga, tuo sveikiau gyvensime. Todėl jei dabartinės jūsų buityje naudojamos valymo priemonės savo sudėtyje turi daug kenksmingų medžiagų, pats metas jas pakeisti ekologiškomis priemonėmis, kurių sudėtyje taip pat yra ir probiotikų (gerųjų bakterijų).

  • Įvairių paviršių ploviklis. Galite įsigyti universalią valymo priemonę, kuri skirta naudoti tiek valant baldų paviršius, tiek ir virtuvės įrangą. Tokios įvairius paviršius valančios priemonės su probiotikais labai efektyviai pašalina nemalonius kvapus ir sumažina tikimybę, kad jie vėl atsinaujins. Be to, valomi paviršiai yra praturtinami probiotikais, o tai reiškia, kad tokiu atveju galime gyventi kur kas sveikesnėje ir saugesnėje aplinkoje.
  • Koncentruotas universalus grindų ploviklis. Reguliarus grindų plovimas yra būtinas kiekvienam gyvenamajam būstui. Net jei gyvename labai švariai ir tvarkingai, kasdienis grindų plovimas drėkina būsto orą, padeda pašalinti mikrobus ir sukuria palankesnes gyvenimo sąlygas. Tokiu atveju būtina pasitelkti ekologišką grindų ploviklį, kuriame nėra jokių dažiklių, chloro junginių, fosfatų ir kitų nenatūralių medžiagų.
  • Tualeto valiklis. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tualetui valyti skirti valikliai neišvengiamai turi būti pagaminti iš kenksmingų ir labai intensyviai veikiančių cheminių medžiagų. Tačiau toks požiūris yra neteisingas. Rinkoje galite rasti ekologiškų ir iš natūralių žaliavų pagamintų tualetams valyti skirtų valiklių, kurie labai efektyviai apsaugo nuo kalkių, dėmių, pašalina blogą kvapą, yra malonaus kvapo ir nekenkia aplinkai bei valomiems paviršiams.
  • Dėmes ir kvapus naikinantis valiklis. Niekuomet nežinome su kokiais buitiniais nepatogumais mums teks susidurti, todėl kartais tenka rūpintis įvairių ką tik atsiradusių arba jau įsisenėjusių dėmių bei nemalonių kvapų šalinimu. Tam reikėtų pasitelkti iš natūralios kilmės medžiagų pagamintas valymo priemones, tinkančias baldų, kilimų ir net avalynės valymui.
  • Vonios kambario valiklis. Kapitalinį vonios kambario valymą vertėtų atlikti bent kartą per dvi savaites. Dažniausiai vonios kambario valymas užtrunka, kadangi patalpose, kuriose yra didesnis drėgmės lygis, gali gerokai lengviau atsirasti pelėsis. Norint nuo to apsisaugoti ir išsaugoti švarius vonios kambaryje esančius paviršius, reikėtų naudoti ekologiškas valymo priemones, kurios ne tik labai efektyviai šalina nešvarumus, tačiau taip pat nesugadina paviršių ir nekenkia aplinkai bei žmonių sveikatai.
  • Kanalizacijos vamzdžių ir nuotekų talpų valiklis. Galbūt jums skamba neįtikėtinai, tačiau net ir kanalizacijos bei nuotekų valikliai turėtų būti ekologiški, savo sudėtyje neturintys žalingų medžiagų.
  • Koncentruotas medinių grindų valiklis. Neretame būste galima aptikti medines grindis ar parketą. Tai yra labai dažnas vartotojų pasirinkimas. Todėl norint tinkamai išsaugoti medines grindis ir prailginti jų tarnavimo laiką, kartu efektyviai pašalinant įvairius nešvarumus, reikėtų pasitelkti medinėms grindims skirtus ekologiškus valiklius.

Daugiau apie ekologiškas valymo priemones skaitykite „Probiosanus“ internetinėje parduotuvėje https://probiosanus.com/probiotic-skalbimo-valymo-priemones/valymo-priemones/.

NaudotosKnygos.lt

2 Comments

  • gerdunka222

    Na čia jau yra ne tik sąmoningumo klausimas, kas naudinga aplinkai, bet reikia žiūrėti ir kas nežalinga mums. Tai šimtu procentų geriau natūralūs valikliai, dabar jau viskas pažengę taip, kad ir jie puikiai valo, nebūtina dėti cheminių ingredientų. Perku viską afterglow.lt

Parašykite komentarą