Laisvalaikis

Rekomendacijos lietingiems rudens vakarams: ką turinio platformose dažniausiai renkasi lietuviai?

Įsibėgėjantis ruduo – vienas mėgstamiausių kokybiško turinio gerbėjų sezonų, prie ekranų sutraukiantis daugybę žmonių. Kino teatruose pasirodant svarbiausių pasaulio festivalių filmams, į prestižinius apdovanojimus pretenduojantiems projektams, neatsilieka ir populiariausios turinio platformos, džiuginančios premjeromis ir naujais pamėgtų serialų sezonais. Tad kas spėjo įsitvirtinti mėgstamiausių lietuvių reginių viršūnėse ir kokių naujienų nederėtų praleisti šį sezoną?

Drakonai ir serijinis žudikas

Paskutinėmis vasaros dienomis pristatyta HBO premjera „Drakono namai“ prie ekranų sutraukė ir tūkstančius lietuvių. „Telia Play“, suteikiančios galimybę HBO turinį žiūrėti Lietuvoje, duomenimis, kultinio serialo „Sostų karai“ priešistorė savo konkurentus lenkia kartais ir jau antrą mėnesį neužleidžia pirmos pozicijos žiūrimiausių sąraše.

„Drakono namų“ pirmosios serijos rinko triskart daugiau peržiūrų nei kitas populiarus serialas „Euforija“. Tad nestebina, kad jau nuo pat pirmosios serijos jis yra populiariausias žiūrovų pasirinkimas. Antroje žiūrimiausiųjų pozicijoje įsitvirtinęs serialas „Sostų karai“, o trečiojoje – jau kone klasika tapęs „Seksas ir miestas“, – apie lietuvių pasirinkimus šį rudenį pasakoja „Telia“ televizijos paslaugos vadovė Vitalija Kibildė.

Pasak V. Kibildės, šį rudenį populiariausių dešimtuke jau įsitvirtinusių serialų, tokių kaip kultiniai „Sopranai“, „Emmy“ laureatas „Palikimas“ ir „Vakarų pasaulis“, sąrašą papildė ir nauji favoritai. Į aštuntą ir devintą žiūrimiausių serialų sąrašą pakilo serialai „Dauntono abatija“ ir „Terapija“.

Kitoje populiarioje turinio platformoje „Netflix“ rugsėjo 23 d. pasirodęs dešimties dalių miniserialas apie serijinį žudiką Jeffrey Dahmerį jau spėjo tapti vienvaldžiu Lietuvos žiūrovų pasirinkimu. Neįtikėtino populiarumo sulaukęs serialas „Monster: The Jeffrey Dahmer Story“ jau antrąją savaitę puikuojasi žiūrimiausiųjų viršūnėje.

Platformoje „Netflix“ lietuviai renkasi ir klasika tapusį serialą „Draugai“, „Dinastija“ bei „Gerasis daktaras“.

Iš kino teatrų – į televizijos ekranus

Kibildės teigimu, prasidėjus rudeniui Lietuvoje HBO turinį stebinčių žiūrovų paaugo net 60 proc. Šį rudenį platformą papildys ir tokie žinomi filmai bei serialai kaip „Vadink mane savo vardu“, „Vampyro dienoraščiai“ ir daugelis kitų.

„Žiūrovai taip pat itin vertina ir galimybę nepalikus namų mėgautis iš kino teatrų ką tik nužengusiais naujausiais ir populiariausiais filmais. Žiūrimumo rekordus sumušęs filmas „Asas Maverikas“ su Holivudo superžvaigžde Tomu Cruise‘u, legendinį rokenrolo karalių prikeliantis „Elvis“ ar „Daktaras Streindžas beprotystės multivisatoje“ – tai tik keletas iš skirtingiems skoniams tinkančių ir niūrius rudens vakarus galinčių praskaidrinti filmų“, – sako V. Kibildė.

Spalį „Telia Play“ žiūrovus pasieks dokumentinis filmas apie muzikos genijų Leonardą Coheną „Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song“, muzikinė komedija visai šeimai „Lyle, Lyle, Crocodile“, o jau gruodžio 15 d. – mokslinės fantastikos filmas, pretenduojantis tapti viena lankomiausių lietuviškų juostų, „Vesper“.

Daugiau informacijos:

Audrius Stasiulaitis

I WILL TELL YOU TELIA

Tel. (8 5) 236 7019, Mob. 8 686 77988

El. p. audrius.stasiulaitis@telia.lt  

Telia Lietuva, AB, Saltoniškių g. 7A, 03501 Vilnius

Pranešimą paskelbė: Ieva Kazokaitė, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą