Laisvalaikis

„Red Bull SoundClash“ scenoje ietis surėmė J. Jarutis ir GJan: po įnirtingos ir arenos stogą kilnojusios kovos paaiškėjo laimėtojas

Penktadienį drebėjo Šiaulių arenos sienos ir kilnojosi stogas – čia pagaliau įvyko visame pasaulyje savo koncepcija žiūrovus pakerėjusio „Red Bull SoundClash“ dvikova, kurios pagrindiniais herojais tapo Justinas Jarutis, Greta Jančytė-GJan ir… į renginį gausiai susirinkusi publika. Būtent jie šou metu savo šūksniais ir nusprendė, kas vakaro pabaigoje tapo laimėtoju. Sirgaliai buvo tokie garsūs, kad organizatoriams teko net tildyti decibelus matuojančius mikrofonus, o galiausiai laurus namo išsivežė ir savo varžovą paskutiniuose raunduose, pasikvietusi paslaptyje laikytą kitą garsią atlikėją, nukarūnavo GJan.

„Pasibaigus antram iš keturių raundų jau nesitikėjau laimėti, atrodė, kad susirinko daugiau Justino klausytojų. Tada grupės nariams pasakiau, kad tuomet praleiskime laiką geriausiai, kaip tik galime. Mačiau šalia scenos ir savo klausytojus, su jais fantastiškai gera, buvo smagu matyti, kaip jie palaiko. Jaučiausi, tarsi būčiau atvykusi pas pažįstamus į svečius“, – nulipusi nuo scenos su nugalėtojos titulu pasakojo GJan.

Tiesa, atlikėjai pasiruošimą ir pačią kovą apsunkino renginio išvakarėse užklupusi liga.

„Užlipusi į sceną supratau, kad šitiems žmonėms turiu atiduoti viską, ką galiu, kad ir perplėščiau gerklę“, – įspūdžiais dalijosi dainininkė.

Paklausta, kodėl, jos nuomone, laimėjo būtent ji, Greta teigė, kad atsakymų reiktų ieškoti pas tuos, kurie susirinko į areną. Būtent jie savo garsiais palaikymo šūksniais bei ovacijomis ir išrinko šios dvikovos nugalėtoją.

Keturių raundų dvikovos laimėtojas išrinktas renginio pabaigoje, pamatavus publikos plojimus, klyksmus, šauksmus, švilpimus ir visus kitus triukšmo kėlimo įgūdžius. Salėje įrengti garso matuokliai po kiekvieno atlikėjo pasirodymo skaičiavo ovacijų sukeltą triukšmą – laimėtojo karūną užsidėjo tas, kurio gerbėjai buvo aistringesni sirgaliai. Tiesa, šįkart publika buvo itin garsi – pasiekus decibelų matuoklio maksimumą, organizatoriams teko net patildyti matuojantį mikrofoną!

Publiką užvedinėjo ne tik atlikėjai, bet ir šou vedėjai Jonas Nainys bei Mantas Stonkus, prie didžėjaus pulto karaliavęs DJ Mamania.

Pirmus du raundus publika labiau palaikė J. Jarutį, tačiau GJan paskutiniuose dviejose kovose, pasikvietusi į sceną ir slaptą svečią, pavergė susirinkusiųjų širdis ir tapo vakaro nugalėtoja.

Dvi lietuviškos muzikos superžvaigždės „Red Bull SoundClash“ pirmojo raundo metu atliko jiems abiem parinkto bendro kūrinio savas versijas. Antrasis raundas – „perėmimas“. Atlikėjui pradėjus dainuoti savo dainą, ją turėjo užbaigti oponentas. Trečioji renginio dalis – labiausiai stebinanti. Čia dalyviai atliko po tris savo kūrinius netikėtuose, jų įprastos kūrybos žanrus perlipančiose, aranžuotėse. Finalinio raundo metu scenoje pasirodė ir kviestiniai svečiai. Tokiu būdu atlikėjai ištraukė savo kozirius – žvaigždes, su kuriomis atliko bendrus kūrinius. Kas jie tokie? Arenoje susirinkusieji tai jau matė, o visiems likusiesiems paliekama intriga – tai bus galima išvysti koncerto transliacijos metu.

Renginys bus transliuojamas gegužės 12 d. (sekmadienį) 19.30 val. per TV3. Vėliau visas renginys bus pasiekiamas TV3PLAY platformoje.

Nuotraukų galerija: https://we.tl/t-sBZZ2JfYa0 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=feoC9j9KxxA

Video parsisiųsti: https://we.tl/t-O06cacvhKR

Kontaktas žiniasklaidai

Gytė Ambrasė

Prekės ženklo „Red Bull“ rinkodaros vadovė

+ 370 682 19 520

gyte.ambrase@redbull.com

Pranešimą paskelbė: Laura Dabulytė, Budinti komunikacija, UAB

„Red Bull SoundClash“ scenoje ietis surėmė J. Jarutis ir GJan: po įnirtingos ir arenos stogą kilnojusios kovos paaiškėjo laimėtojas


„Red Bull SoundClash“ scenoje ietis surėmė J. Jarutis ir GJan: po įnirtingos ir arenos stogą kilnojusios kovos paaiškėjo laimėtojas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą