Gamta ir gyvūnai

R. Paksas: „Jeigu nori išlikti, Europos Sąjunga turi keistis“

„Šiandien svarbu atsakyti į du esminius klausimus: kodėl ES susivienijimo interesus pakeitė skaidymosi interesai ir kaip tai pakeisti?“ – Europos Parlamente diskusijoje dėl prasidedančio Rumunijos pirmininkavimo Europos Tarybai sakė europarlamentaras, frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“ vicepirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, kiekvieno naujo pirmininkavimo metu nuolat kalbama apie ekonomikos Europos Sąjungoje skatinimą, saugumo stiprinimą, bendras ES vertybes.

„Vis tie patys klausimai. Ir dažniausiai – be atsakymo. Dažniausiai – ir be įgyvendinimo. Kodėl 17 milijonų britų balsavo už „Brexit“ą? Kas nulėmė jų apsisprendimą? Ir ką reikėtų padaryti kitaip, kad taip nepasielgtų vokiečiai, prancūzai ar kitos tautos, Rumunijai baigus pirmininkavimą Europos Taryboje?“, – Europos Parlamente klausė R. Paksas.

Jo teigimu, jeigu nori išlikti, Europos Sąjunga turi keistis. „Europos unifikavimo ar perauklėjimo programomis šių klausimų neišspręsime“, – įsitikinęs politikas.

Tai jau buvo 169 viešas europarlamentaro pasisakymas 2014-2019 metų kadencijos Europos Parlamento sesijose.

Pranešimą paskelbė: Aldona Jankauskienė, UAB „ALMORO”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą