Namai

„Pro Kapital Lietuva“ pasirašė 13,2 mln. Eur kredito sutartį išskirtinio NT projekto Vilniuje plėtrai

„Pro Kapital Lietuva“ pasirinko finansinį partnerį plėtojamo aukščiausios klasės NT projekto Vilniaus senamiestyje įgyvendinimui – pasirašyta sutartis su „Šiaulių banku“ dėl 13,2 mln. eurų paskolos.

UAB „PK Invest“ direktorės Neringos Rasimavičienės teigimu, bendra investicija į plėtojamą „Miesto vilų“ projektą sieks 21 mln. eurų.

Šiuo metu „Pro Kapital Lietuva“ įgyvendina paskutinį išskirtinio NT projekto etapą „Šaltinių Namai I Attico“ teritorijoje, iš kurios atsiveria panoraminiai vaizdai į UNESCO paveldo saugomą Vilniaus senamiestį. Šiame plėtros etape ant senamiesčio kalvos statomos keturios vilos nuo vieno iki keturių aukštų ir gyvenamasis dviejų aukštų pastatas su komercinėmis patalpomis bei vaizdingomis terasomis ant stogo. Bendras patalpų su požeminiais garažais plotas sieks 9 970 kv. m. Projektą planuojama užbaigti iki 2026 m. pradžios.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie gražėjančio Vilniaus, finansuodami išskirtinėje sostinės vietoje esantį, architektūriniais ir funkciniais sprendimais išsiskiriantį „Šaltinių namų“ projektą. „Šiaulių bankas“ tiki aukščiausios klasės būsto projektais Vilniuje, kurie turi paklausą. Praėjusiais metais ir šių metų pradžioje, kai paklausa būsto rinkoje sumenko, būtent aukščiausios klasės būsto segmentas rodė atsparumą ir išlaikė stabilų paklausos ir kainos lygį“, – sako Šiaulių banko Vilniaus regiono verslo klientų direktorius Kęstutis Grinius.

Pasak N. Rasimavičienės, vilos suprojektuotos išnaudojant kalvos landšafto privalumus taip, kad apartamentų savininkai galėtų mėgautis atvirais senamiesčio vaizdais, kurių ateityje neužgoš kiti pastatai. „Vilose viename aukšte bus įrengtas tik vienas apartamentas, o jų šeimininkams galėsime užtikrinti panašius poreikius ir aukštą gyvenimo kokybę vertinančių gyventojų kaimynystę. Tai yra vienas svarbiausių kriterijų prestižinio segmento turtui. Šioje teritorijoje projektus plėtojome etapais ne atsitiktinai, o siekdami, kad paskutiniame „Miesto vilų“ etape jau būtų sukurta ne tik infrastruktūra, bet ir išskirtinė kaimynystė“, – pažymi N. Rasimavičienė.

Šaltinių ir Aguonų gatvių sankirtoje esančioje 2 ha ploto teritorijoje „Pro Kapital Lietuva“ jau įgyvendino dviejų aukštos klasės kvartalų projektus. Vienas jų – tai „Šaltinių namai“, kuriame pastatyti septyni klasikinės senamiesčio architektūros gyvenamieji pastatai su komercinėmis erdvėmis pirmuose aukštuose ir 11 kotedžų. Antrasis projektas šioje teritorijoje – „ŠALTINIŲ NAMAI I Attico“, kurį sudaro 5 gyvenamieji pastatai nuo trijų iki penkių aukštų su mansardomis bei itališku sodu vidiniame kieme. Į šių projektų plėtrą bendrovė investavo 46,7 mln. eurų.

„Neapgyvendintą, unikalią senamiesčio teritoriją ant kalvos per 15 metų pakeitėme neatpažįstamai. Išplėtojome infrastruktūrą, atsižvelgdami į UNESCO reglamentą, sukūrėme į senamiesčio aplinką įsiliejantį apartamentų, kotedžų ir komercinės paskirties pastatų kvartalą su privačiais, uždarais kiemais. Neabejojame, kad „Miesto vilų“ apartamentai, kurių altitudė panaši kaip ir Gedimino bokšto, taps išskirtiniu iš kartos į kartą perduodamu turtu“, – sako N. Rasimavičienė.

Šiuo metu jau parduota apie 25 proc. apartamentų, kurių pirkėjai laukė projekto starto beveik 4 metus. „Kol plėtojome Šaltinių namus, susiformavo lojalių klientų ratas ir užaugo nauja klientų karta, ieškanti aukščiausios kokybės, jų lūkesčius atitinkančio nekilnojamojo turto, už kurį yra pasirengusi siūlyti savo kainą“, – sako N. Rasimavičienė ir priduria, jog apartamentų vilose pardavimus planuojama vykdyti pagal uždarą pirkėjų sąrašą.

 Apie „Pro Kapital“

„Pro Kapital Grupp“ yra „Nasdaq“ Talino vertybinių popierių biržoje listinguojama bendrovė, turinti 30 metų patirtį ir plėtojanti komercinės bei gyvenamosios paskirties projektus geriausiose Baltijos šalių sostinių vietose. Bendrovės išplėtotų nekilnojamojo turto plotas siekia beveik 270 000 m², maždaug tokio pat dydžio projektų portfelis dar laukia plėtros.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

„Pro Kapital Lietuva“ pasirašė 13,2 mln. Eur kredito sutartį išskirtinio NT projekto Vilniuje plėtrai


„Pro Kapital Lietuva“ pasirašė 13,2 mln. Eur kredito sutartį išskirtinio NT projekto Vilniuje plėtrai


„Pro Kapital Lietuva“ pasirašė 13,2 mln. Eur kredito sutartį išskirtinio NT projekto Vilniuje plėtrai


„Pro Kapital Lietuva“ pasirašė 13,2 mln. Eur kredito sutartį išskirtinio NT projekto Vilniuje plėtrai

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą