Sveikata

Prie „Lidl“ parduotuvės Vilniuje – galimybė pasiskiepyti „Moderna“ arba „Pfizer“ vakcinomis

Šiandien, penktadienį, vilniečiai turės galimybę skiepą nuo COVID-19 gauti atvykę prie „Lidl“ parduotuvės Vilniuje, Naujojoje Vilnioje, adresu Pramonės g. 17A. Prie parduotuvės visų norinčiųjų nuo 16 iki 20 val. lauks Vilniaus miesto savivaldybės skiepų autobusiukas.

Norintys gauti skiepą, kviečiami stoti į gyvą eilę, iš anksto registruotis nereikia, užteks tik su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Iš viso pasiskiepyti galės apie 300 norinčiųjų. Vilniaus miesto savivaldybės vakcinavimo komanda taip pat kviečia revakcinacijai Naujosios Vilnios gyventojus, kurie pirmąjį „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) skiepą gavo anksčiau ir jau yra sulaukę termino antrajam skiepui.

Skiepytis kviečiami ir tie, kurie iki šiol to padaryti dar nespėjo. Penktadienį atvykus skiepytis prie „Lidl“ parduotuvės bus galima rinktis iš dviejų vakcinų – mobiliame skiepų kabinete ant ratų lauks 200 vnt. „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) ir 100 vnt. „Spikevax“ („Moderna“) dozių.

Tokia iniciatyva, kai sostinės gyventojai prie prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvės be registracijos gali gauti skiepą nuo COVID-19, vyksta jau ne pirmą kartą. Kiek anksčiau gyventojai turėjo galimybę pasiskiepyti prie „Lidl“ parduotuvių Vilniuje nei Klaipėdoje. Taip pat rugpjūčio 16 dieną buvo galima pasiskiepyti prie 15 „Lidl“ parduotuvių visoje Lietuvoje. 

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „Gravitas Partners”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą