Laisvalaikis

Prekybos centruose „Akropolis“ didžiųjų nuolaidų dienų „Jamam“ metu apsilankė daugiau nei pusė milijono Lietuvos ir Latvijos gyventojų

Mažmeninės prekybos akcijos „Jamam“  (Latvijoje „Nemam“) metu prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, taip pat prekybos ir pramogų centruose „Akropole Riga“ ir „Akropole Alfa“ Rygoje apsilankė beveik 520 tūkst. lankytojų.

Akcija vyko tris dienas – lapkričio 18-20 dienomis. Lietuvoje ir Latvijoje pirkėjai galėjo rinktis prekes ir paslaugas su specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis iki 50 proc. daugiau nei 900 parduotuvių ir paslaugų vietų.

„Daugiausia lankytojų sulaukėme Vilniaus „Akropolyje“, o populiariausia apsipirkimo diena vienareikšmiškai tapo šeštadienis. Džiaugiamės sulaukę didelio pirkėjų susidomėjimo, lankytojų srautai  netgi viršijo lūkesčius – didžiosios nuolaidų dienos „Jamam“, ypač prieš šventinį sezoną, yra labai laukiamos mūsų lankytojų jau ne vienerius metus. Tai jiems tampa puikia galimybe iš anksto pasiruošti Kalėdoms, įsigyti dovanas, taip pat atsinaujinti žiemos sezonui skirtą spintos dalį pasinaudojant daugelio parduotuvių akcijomis ir pasiūlymais“, – sako Dominykas Mertinas, „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas.

Pasak jo, populiariausių pirkinių sąraše rikiuojasi žaislai, kosmetikos ir grožio priemonės, namų interjero prekės, kitos dovanoms skirtos prekės, taip pat žiemos sezonui skirti drabužiai ir avalynė.

Didžiųjų nuolaidų dienos „Jamam“ Akropoliuose organizuojamos nuo 2009 metų du kartus per metus – gegužės ir lapkričio mėnesiais. Nuolaidų dienos nebuvo organizuojamos tik pandemijos laikotarpiu.

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje „Akropole Riga“ ir „Akropole Alfa“ Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą