Laisvalaikis

Prasidėjo „Sostinės dienos“ – didžiausia Vilniaus šventė ir kultūros festivalis

Šiandien prasidėjo tris dienas truksianti didžiausia Vilniaus miesto šventė ir kultūros festivalis –  „Sostinės dienos“. Renginiai jau pasklido po skirtingas erdves – laukia trijų dienų muzikos, gero maisto, kultūros ir puikios nuotaikos festivalis, daugiau kaip 70 atlikėjų bei grupių koncertų  net keturiose šventės scenose. Visą „Sostinės dienų“ programą galima rasti čia – https://bit.ly/2LELoSy.

Vilniaus šventėje pramogų atras kiekvienas – ne tik melomanas, bet ir iškirtinio dizaino mėgėjas, sporto, kultūros, gero maisto entuziastas ar mieste papramogauti susiruošusios šeimos su vaikais.

Sostinės dienų Turizmo gatvėje Vilniaus stende veikia  linkėjimų paštas, šventės dalyviai turi galimybę parašyti ir išsiųsti Vilniaus nuostabių vaizdų atvirlaiškius savo draugams, artimiesiems ir pakviesti juos  pasisvečiuoti.

Renginių programėlės bus dalinamos Gedimino prospekte įrengtuose „Sostinės dienų“ infocentruose, jas taip pat bus galima rasti „Caffeine“ kavinėse.

Į „Sostinės dienos 2018“ renginius lankytojai kviečiami atvykti Vilniaus autobusais ir troleibusais. Viešojo maršrutinio transporto eismas festivalio metu rugpjūčio 31 – rugsėjo 1 d.  nesikeis, tačiau galimi vėlavimai Gedimino prospektą kertančiuose autobusų ir troleibusų maršrutuose. Pasibaigus vakariniams koncertams ir festivalio renginiams vilniečiai ir miesto svečiai namo grįžti kviečiami naktiniais autobusais: 101N, 102N, 103N, 104N, 105N ir 88N. Jie, kaip įprastai, važiuos penktadienio ir šeštadienio naktimis bei sustos centrinėje miesto dalyje esančiose stotelėse: Žaliasis tiltas (88N, 103N, 104N, 105N), Vinco Kudirkos aikštė (88N, 101N, 103N, 104N), Karaliaus Mindaugo tiltas (101N, 102N, 105N), Arkikatedra (102N), Operos ir baleto teatras (102N), Juozo Tumo–Vaižganto (102N).

Tikslesnė informacija apie naktinių autobusų tvarkaraščius ir viešojo transporto darbą pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis – telefonu (8 5) 210 7050.

 „Sostinės dienos 2018“ vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 dienomis. Visi festivalio renginiai nemokami. Daugiau informacijos – www.sostinesdienos.lt

Pranešimą paskelbė: Aurelija Dermantė, Vilniaus miesto savivaldybė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą