Studijos - Karjera

Prasidėjo priėmimas į KTU bakalauro studijas

Nuo balandžio 1 d. vyksta institucinis priėmimas į Kauno technologijos universiteto (KTU) bakalauro ir vientisąsias bei profesines pedagogikos studijas. Atsižvelgiant į Pasaulio sveikatos organizacijos paskelbtą koronaviruso (COVID-19) pandemiją ir LR Vyriausybės priimtus sprendimus, KTU institucinis priėmimas vykdomas tik elektroniniu būdu. Prašymų leisti dalyvauti priėmimo į studijas konkurse priimami iki gegužės 28 d. 12 val.

Priėmimo prašymas ir reikalingi dokumentai teikiami priėmimo grupei Kaune, el. paštu priemimo.sistema@ktu.lt, arba Panevėžyje, el. paštu ptvf.priemimas@ktu.lt.

Priėmimas į bakalauro ir vientisąsias studijas skirtas asmenims, kurie jau yra įgiję vidurinį išsilavinimą ir siekia iš anksto užsitikrinti studijų vietą. Šio priėmimo metu stojantieji gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Vėliau, visų Lietuvos aukštųjų mokyklų bendrojo priėmimo metu (birželio 1 d. rugpjūčio 21 d.), bus galima teikti prašymus ir į valstybės finansuojamas studijų vietas.

„Universitetas stojantiesiems siūlo nemažą studijų programų pasirinkimą įvairiose srityse: nuo inžinerijos, technologijų iki socialinių ar humani­tarinių mokslų ir net menų. Studijose naudojami studentų galimybes atskleidžiantys ir pažangias šiuolaikines ugdymo tendencijas atitinkantys mokymo(si) metodai, kurie leidžia įgyti gilias dalykines žinias, vystyti tarpkryptes ir bendrąsias kompetencijas, ugdo studentų kūrybiškumą, komunikabilumą, gebėjimą dirbti tarptautinėje komandoje, skatina kritinį mąstymą, gebėjimą analizuoti ir vertinti“, – tikina KTU Studijų departamento direktorė Kristina Ukvalbergienė.

KTU stojantiesiems šiemet siūlo 44 bakalauro ir 1 vientisųjų studijų programą, orientuotas į kokybišką ir visapusišką išsilavinimą, sėkmingą karjerą bei paklausią ateities profesiją.

„Mūsų studentai ir dėstytojai dirba kaip partneriai, o vienas iš svarbių studijų komponentų yra itin glaudūs ryšiai su pramone ir verslu. Darb­davių pasitenkinimas Universiteto absolventais yra labai aukštas“, – teigia K. Ukvalbergienė.

Kilus klausimams dėl studijų programos pasirinkimo, galima rašyti el. paštu studijos@ktu.lt. Minimalūs priėmimo reikalavimai nustatyti pagal vidurinio išsilavinimo įgijimo metus, konkursinis balas ne mažesnis kaip 5,4 balo, išskyrus stojantiesiems,  kurie yra atleisti nuo brandos egzaminų dėl ligos.

Taip pat prasidėjo priėmimas į profesinių pedagogikos studijų programą, kuri skirta asmenims, baigusiems bakalauro studijas, neturintiems pedagogo kvalifikacijos, bet ketinantiems dirbti bendrojo ugdymo ar neformaliojo švietimo įstaigose. Šio priėmimo metu stojantieji gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas. Priėmime gali dalyvauti asmenys turintys aukštojo mokslo kvalifikaciją (baigę pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas arba antrosios pakopos studijas). Daugiau informacijos galima rasti čia.

Priėmimas irgi vykdomas elektroniniu būdu. Priėmimo prašymas ir reikalingi dokumentai teikiami užsiregistravus KTU profesinių pedagogikos studijų informacinėje sistemoje iki liepos 20 d. 12 val., dėl prašymo teikimo galima konsultuotis el. paštu pedagogikos.studijos@ktu.lt.

Daugiau informacijos apie priėmimą į KTU: https://stojantiesiems.ktu.edu/

Pranešimą paskelbė: Mantas Lapinskas, Kauno technologijos universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą