Laisvalaikis

Prasidėjo didžiausia Lietuvoje vietinio turizmo paroda – „Atostogos Lietuvoje“

Šiandien Kauno Žalgirio arenoje prasidėjo didžiausia Lietuvoje vietinio ir atvykstamojo turizmo paroda – „Atostogos Lietuvoje“, kuri kviečia įsigyti atostogas ir likti poilsiauti Lietuvoje.

Tris dienas truksiančioje parodoje poilsio, laisvalaikio pramogų ir kitų paslaugų teikėjai iš visos Lietuvos, kvies lankytojus suplanuoti ir įsigyti atostogų veiklas Lietuvoje. O kad planuoti būtų lengviau, jie siūlo ne tik gyvai pamatyti, bet ir išmėginti ne vieną pramogą bei paslaugą.

Paroda prasidėjo atidarymo ceremonija ir Lietuvos vietinio turizmo apdovanojimais P.I.P.A., kurių metu buvo apdovanoti, poilsiautojų pasiūlyti ir turizmo profesionalų komisijos įvertinti, geriausi laisvalaikio ir turizmo paslaugų teikėjai Lietuvoje.

Iš karto po apdovanojimų Žalgirio arenos amfiteatro salėje prasidėjo Turizmo profesionalų konferencija, kurioje patyrę laisvalaikio ir turizmo sričių profesionalai iš Lietuvos ir užsienio dalinasi savo sėkmingo verslo strategija, taisyklėmis, kuriomis vadovaujasi veikloje, ir kurios padėjo jiems sukurti tvirtą grįžtamąjį ryšį su vartotoju.

Šiais metais startuojanti paroda, išsidėsčiusi ne tik Žalgirio arenos viduje, bet ir lauke, ir net vandenyje. Lauko ekspozicijoje galima susipažinti su alpakomis, padūkti ant batutų, išmėginti savo jėgas komandiniame irklavime Drakono valtimis Nemune.

Vidaus erdvėse lankytojai turi galimybę susipažinti su Lietuvoje veikiančiais vietiniais verslais, kurie teikia apgyvendinimo, maitinimo, sveikatinimo ir pramogų paslaugas. Parodoje dalyvauja ir savo paslaugas pristato aktyviausi ir kūrybingiausi Lietuvos turizmo informacijos centrai, kurie padeda lankytojams atrasti ir susiplanuoti jų interesus atitinkančias, pačias įdomiausias laisvalaikio ir atostogų pramogas savo regione.

Parodos lankytojai turi unikalią galimybę paslaugas: SPA, nakvynes, vandens turizmo, žygių paslaugas, ekskursijas ir kitas laisvalaikio pramogas, įsigyti tiesiogiai iš pačių paslaugų tiekėjų. Dažnai, specialiomis parodos kainomis.

Šeštadienį ir sekmadienį parodoje „Atostogos Lietuvoje“ veiks pokalbių ir atrakcijų erdvė – Veiksmo scena, kurioje vyks relaksaciniai šokiai, dresuotų šunų, klojimo teatro ir žemaitiško folkloro pasirodymas, fėjų ir kitų dalyvių prisistatymai.

Pilnas nuotraukų albumas: https://arturaszukas.lt/customers/Atostogos_Lietuvoje_2023/AL_press.zip

Pranešimą paskelbė: Simonas Rudaminas, VšĮ We love Lithuania

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą