Sportas

Prasideda žiemos sporto sezonas: gerbėjai išvys dar daugiau varžybų akimirkų

Belaukiant kitų vasaros olimpinių žaidynių, sporto entuziastus džiugina prasidėjęs žiemos sporto šakų sezonas. Iki pat pavasario truksiantis varžybų maratonas padės tamsius rudens bei žiemos vakarus pripildyti emocijų ir įspūdžių. Greitojo ir dailiojo čiuožimo, laisvojo stiliaus slidinėjimo, biatlono bei daugybė kitų varžybų – tikras desertas, išsiilgusiems sporto renginių. Kiekvieną varžybų akimirką žiūrovai galės tiesiogiai stebėti „Eurosport“ kanalais ir „discovery+“ platformoje.

Žiemos sporto šakų maratonas prasidėjo spalio 20 d. kartu su laisvojo stiliaus slidinėjimo pasaulio taure. Iki pat balandžio mėnesio truksiantis varžybų sezonas kvies slidinėjimo, snieglenčių, čiuožimo bei biatlono entuziastus iš viso pasaulio stebėti ir palaikyti savo mėgstamiausius atletus.

Per ateinančius keletą mėnesių įvyks daugybė skirtingų čempionatų, todėl mėgstamą sporto šaką ras kiekvienas. Iš viso spalio–balandžio mėnesiais suplanuota virš 600 tiesioginių transliacijų, kurios truks daugiau nei 1100 valandų.

Turinys iš varžybų užkulisių

Žiemos sporto namais tituluojama „Warner Bros. Discovery“ pernai 156 mln. sirgalių visoje Europoje pristatė daugiau nei milijardą minučių transliacijų iš 2022 m. Pekino žiemos olimpinių žaidynių. Šiemet paruošta dar daugiau turinio – 35 proc. daugiau transliacijos valandų, lyginant su praėjusiais metais.

Anot „Warner Bros. Discovery Sports Europe“ viceprezidento turiniui ir gamybai Scott Young, susidomėjimas žiemos sportu pasaulyje auga: „Praėjusių metų žiemos olimpinių žaidynių transliacijos sumušė naujus žiūrovų įsitraukimo rekordus, parodydamos, kad žiemos sporto šakų transliacijų poreikis yra didesnis nei bet kada anksčiau.“

Šiemet transliacijų turinį sudarys dar daugiau akimirkų iš varžybų užkulisių, o specialiose laidose bus pateikiamos išskirtinės profesionalų įžvalgos, todėl gerbėjai galės visiškai pasinerti į šaltojo sezono sporto pasaulį.

Tarp komentatorių – olimpiniai čempionai

Šiais metais vykstančių žiemos sporto pasaulio taurių sirgaliai visoje Europoje ir Azijoje galės tiesiogiai stebėti ne tik varžybas bei jų rezultatus, bet ir išgirsti ekspertų, profesionalių sportininkų įžvalgas ir komentarus.

Šiemet ekspertų sąraše – 103 pasaulio taurės laimėtojai bei 9 absoliučios įskaitos nugalėtojai. Varžybų eigą bei kiekvieną posūkį šiemet pirmąkart komentuos ir Johanas Clarey – 2022 m. Pekino žiemos Olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo prizininkas.

Visas varžybų akimirkas stebėti ir profesionalų įžvalgas išgirsti gerbėjai gali „Eurosport“ kanalais ir „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją ir „MEGOGO“, taip pat „Eurosport“ kanalais per „Telia Play“.

Svarbiausios 2023–2024 m. žiemos sporto kalendoriaus datos:

FIS Laisvojo stiliaus slidinėjimo pasaulio taurė: 2023 m. spalio 20 d. – 2024 m. kovo 24 d.

FIS Park & Pipe snieglenčių pasaulio taurė: 2023 m. spalio 21 d. – 2024 m. kovo 23 d.

FIS Kalnų slidinėjimo pasaulio taurė: 2023 m. spalio 28 d. – 2024 m. kovo 24 d.

ISU Greitojo čiuožimo pasaulio taurė: 2023 m. lapkričio 10 d. – 2024 m. vasario 4 d.

FIS Kroso pasaulio taurės varžybos: 2023 m. lapkričio 24 d. – 2024 m. kovo 17 d.

FIS Šuolių su slidėmis pasaulio taurė: 2023 m. lapkričio 24 d. – 2024 m. kovo 24 d.

IBU Biatlono pasaulio taurė: 2023 m. lapkričio 25 d. – 2024 m. kovo 17 d.

FIS Kalnų snieglenčių sporto pasaulio taurė: 2023 m. gruodžio 14 d. – 2024 m. kovo 17 d.

FIS Snieglenčių kroso pasaulio taurė: 2023 m. gruodžio 2 d. – 2024 m. kovo 24 d.

FIS Laisvojo stiliaus slidinėjimo ir snieglenčių sporto pasaulio taurė: 2023 m. gruodžio 2 d. – 2024 m. kovo 24 d.

IBU biatlono pasaulio čempionatas: 2024 m. vasario 5 d. – vasario 18 d.

ISU dailiojo čiuožimo pasaulio čempionatas: 2024 m. kovo 18–24 d.

Pasaulio kerlingo čempionatas: 2024 m. kovo 26 d. – balandžio 7 d.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą