Sportas

Atsinaujinusiame KOK turnyre „Kuvalda“ į kovą stos prieš Sakartvelo superžvaigždę

Šeštadienio vakarą, 19 valandą, į Vilnių sugrįžta naują rėmėją turintis prestižinis kovų turnyras „KOK’99 Mega series“, kurio metu į ringą žengs ir legendinis Lietuvos kovotojas Sergejus „Kuvalda“ Maslobojevas, o dėl pasaulio čempiono titulo susirungs laikinasis KOK čempionas Matas Pultaražinskas.

Laukiamiausioje vakaro kovoje geriausias Lietuvos kikboksininkas Sergejus Maslobojevas stos prieš Sakartvelo kikbokso čempioną Nika Kulumbegashvili, kuriam nesvetimas ir bokso ringas.

Matas Pultaražanskas kategorijoje iki 65 kilogramų stos į kovą dėl čempiono diržo. Nugalėjęs Suomijoje gyvenantį tailandietį Poku Biilu, M. Pultaražinskas taptų pirmuoju lietuviu istorijoje, tapusiu pasaulio čempionu svorio kategorijoje iki 65 kg.

Apie šį sprendimą buvo pranešta dar prieš vasario mėnesio renginį Rygoje, o dabar „Olybet“ KOK kovose bus galima išvysti ir Lietuvos sostinėje.

„Nuolat stengiamės būti šalia socialiai atsakingo verslo, lyderiaujančių ar kylančių sporto pasaulio prekės ženklų, daugiau nei 7 metus esame Kauno „Žalgirio“ rėmėjai, tad prisidėti remiant KOK atrodo kaip natūralus sprendimas. Pastebime sparčiai augantį susidomėjimą KOK, tai yra kylanti, perspektyvi sporto šaka, o mes džiaugiamės galėdami paremti aukščiausio lygio kovų turnyro Lietuvoje ir Europoje gerovės“, – apie sprendimą pasakojo „Olybet“ vadovas Tomas Palevičius.

Ilgalaikė „Olybet“ parama neapsiribos tik renginiu Vilniuje – ji apims renginius visoje Europoje, ne tik populiarindama sporto šaką, tačiau ir kurdama unikalias vertes naujiems bei ilgamečiams jos žiūrovams.

„Svarbu dirbti su žmonėmis, kurie atitinka mūsų pačių ambicijas. Vien šiais metais planuojame renginius 11 Europos valstybių, tad faktas, kad turėsime tarptautinį rėmėją įsitvirtinusį šiose rinkose yra didelis pliusas“, – apie bendradarbiavimą sakė LBF/KOK prezidentas Donatas Simanaitis.

Vilniuje vykstančio renginio metu ringe pasirodys ne tik S. Maslobojevas ir M. Pultaražanskas, čia bus galima išvysti ir daugiau lietuvių kovotojų – savo jėgas kovose išbandys Mindaugas Narauskas, Osvaldas Fedorovičius, Nauris Lukošiūnas, Ignas Barysas ir Tomas Pakutinskas.

Kitas KOK renginys vyks gegužės 7 d. Taline.

Pranešimą paskelbė: Karina Bernadickaitė, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą